Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki leírná, hogy miről...

Muzsek Levente kérdése:

Valaki leírná, hogy miről szól az Outlast 2 VÉGE és az egész játék?

Figyelt kérdés
Nekem ez a kettős változás nem nagyon jön be, valaki el tudná magyarázni? Előre is köszönöm!

#Outlast 2 #Outlast 2 vége #Outlast 2 történet
2017. ápr. 25. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Egy szó: YOUTUBE.
2017. máj. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelne! Most jutottam a végére,nagyon tetszett a játék,de nem igazán kerek nekem ez.
2017. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem valamilyen szinten kapcsolódik az első rész a másodikhoz. Én úgy gondolom, hogy ez az egész Outlast sztori egy külön világban jatszódik, ahol először a Mount Massive elmegyógy.ban kezelt betegek különös viselkedése okozta a problémát. Gondoljunk csak Chrisre, akinek úgymond természetfeletti ereje volt. És a második Outlast egy folytatás, hogy mi van akkor ha ez a "kórság" elterjedt. Mondjuk ez még mindig nem magyarázza az iskolai részeket, bár szerintem a suliban lévő szörny is ennek a furcsa eseménynek az áldozata lehet. Saját vélemény. :)
2017. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ekezet nelkul irom bocsi es SPOILER VESZELY

Tehat az outlast 2 mindossze egyetlen ponton kapcsolodik az elsohoz,egyebkent teljesen kulonallo sztori.A lenyeg hogy riporterkent egy meggyilkolt terhes no utan nyomozunk majd a gepunk lerobban egy baratsagtalan arizonai sivatagi falu kozepen.A nyomozo felesege eltunt ot is keressuk.A falu lakossaga eleg megosztott, harom reszre tagolodik(ne legyenek illuziok mindharom csoport ki akar nyirni).Az elsok a "jokeresztenyek" akik az elejen elkapjak a feleseget(lynnt),es jezus krisztus neveben minden mocskos verfertozo gusztustalansagot elkovetnek amit csak a vezetojuk diktal nekik aki egy dagadt,elmehaborodott allat es a jatek nagy reszeben predikal.A masodik csoport(heretics)az eretnek csoport,akiket a vallasosak kitaszitottak,es szinten meg akarjak szerezni lynnt mert meggyozodesuk hogy az antikrisztust hordja a szive alatt,aki nekik ugye nagyon kell...A harmadik csoport a (scalled)vallasi fanatikusokbol all:ok szifiliszes verbajos elmeroggyantak,talan ok akarnak a legelszantabban kinyirni mert akkor hituk szerint meggyogyulnak.Az egesz elmebaj hattereben a murkoff all(kapcs.az elso resszel)ugyanis a kiserleteiket egy itt talalhato toronyban folytattak es az ottani sugarzas tette ezt az itt lakokkal.a vege eleg rejtelyes a sztorinak nem minden vilagos benne.Lynnt kimenekitjuk es megszuli a babát azonban ennek nem feltetlenul hihetunk mert blake szinten egyre rosszabb hallucinaciokkal kuzd a jatek soran.Vszeg ra is hat a sugarzas,borzaszto vizioi vannak az iskolas eveibol.Az biztos szinte hogy Lynn meghal a feltetelezett szules utan majd egy kiados atkozodas utan a vallasosak kover vezetoje is ongyilkos lesz.a baba talán lány legalabbis "she"vel utalnak ra.De lynn a halala elott annyit mikozben fogjuk a gyereket hogy "nincs ott semmi".ez is utalhat arra,hogy valojaban a semmit fogjuk es blake maga is elvesztette a jozan eszet(amin egyebkent sem csodalkoznank).nagyjabol ennyi:)

2017. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Az iskolas resznek annyi a lenyege,hogy Blake gyerekkori baratja Jessica itt halt meg.Blake ezt azota sem dolgozta fel es kinozza a lelkiismeretfurdalas.A lany szerelmes volt belé.Egyik nap elkapta őket az egyik tanár es betuszkolta jesse-t az ajton.A lany konyorgott blake nek hogy maradjon de o elment.Hallotta a lany sikolyait akit brutalisan megvert a tanár(egyebkent mar tobbszor molesztalta).Ezutan jesse ongyilkos lett(vagy csak a pap tuntette fel ugy).blake latomasaiban a pap/tanar jelenik meg szornyetegkent es uldozi mintegy emlekeztetve arra,hogy cserbenhagyta a lányt,hagyta hogy a félelme győzzön.
2017. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Talán annyi a párhuzam a két szál kozott,hogy blake nek azert vannak ilyen latomasai mert attol fél hogy lynnt is ugyanugy elveszti mint jessicát,mert nem tudja megmenteni az elmebetegektől.remélem jól válaszoltam:)
2017. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)
2017. máj. 17. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!