Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissítenék a Windows 10-re,...

Frissítenék a Windows 10-re, de nem értem hogy mit ért az akadálymentesítési technológián és honnan tudjam, hogy hol van, meg mit kell tennem ezzel?

Figyelt kérdés

Eddig csak XP-m és Win 7-em volt. Munkahelyen 8-ast használok, az új otthoni gépemen meg 8-as van és szeretném frissíteni 10-esre,mindenki ajánlotta nekem,főleg meg majd erre lesz több támogatás,de nem értem mit ért ezen az akadálymentesítési technológián.


Innen frissíteném ugye:

[link]


A végén meg megkérdezi,hogy használok-e akadálymentesítési technológiát. Ez alapból benne van a win 8-ban csak nem használom? Ha igen hol? Ha nem akkor honnan töltsem le? Tényleg csak ebben az esetben enged frissíteni 10-re?



2017. ápr. 26. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fogyatékossággal élőknek vannak benne dolgok, mondjuk felolvassa a képernyőt vagy felnagyítja vagy akármi.


Ha nincsenek ilyen problémáid, látássérült, hallássérült bármi, akkor ezzel nem kell foglalkozni.


Tippelem csak...

2017. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha eredeti is a Windows 8-ad, (már) nem ingyenes a frissítés Windows 10-re. Viszont ha használsz akadálymentesítési technológiát, puritánul fogalmazva van valamilyen fogyatékosságod, akkor mégis ingyenes. Nos, kijönni ellenőrizni nem fognak, tehát akár így is ellopható a W10.
2017. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 levis56 ***** válasza:
Én is innen frissítettem valamikor,töltsd le és telepítsd,a kutyát nem érdekli,hogy fogyatékos vagy vagy nem. Katt az áttérés megkezdésére,ne rinyálj!
2017. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:
Ezek a pluszok az alapváltozatban is elérhetők, de mivel ezzel az ingyenes lehetőséggel elvileg már csak a fogyatékkal élőknek kedveznek, nyilván az őket támogató részt egy kissé előtérbe tolják.
2017. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobb módszer, ha a Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Kezeléstechnikai központ\A billentyűzet használatának megkönnyítése > az állapotjelző hangok bekapcsolásához teszel pipát. Így használod az akadálymentesítési technológiát, és ha véletlenül megnyomod a caps lock gombot, a gép figyelmeztet, hogy kisbetűről nagybetűre váltottál. Persze telepítés után ki is kapcsolhatod, ha zavar, nem fogja az MS az ajtót rád törni:

[link]

2017. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!