Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire éri meg megvenni a...

Tóth Renátó kérdése:

Mennyire éri meg megvenni a t25/2-őt wotban?

Figyelt kérdés
Most Hellcat-tel szenvedek,mert teljesen tönkretette a Wg. Rohadtúl lomha,a tolatásáról nem is beszélve.A lövege mikor kedve tartja,mindent eltalál és sebez,de van mikor egy tankra 5 lövésből egy jelent veszélyt.A T67-el ezerszer jobb volt.Naponta egy-két nagy kaliber lazán megvolt.Megéri kifejleszteni a T25/2-őt?Jobb Mint a Hellcat?Ha nem,akkor eladom a francba,és visszaveszem a T67-et nekiállok brutálisan farmolni.Csak nem tudom,hogy melyik td ágon induljak el.A német nem jött be a nagyon alacsony alfa sebzése miatt.Ezt a T67 kompenzálta a jó álcával,és toronnyal.

2017. ápr. 26. 17:34
 1/2 anonim válasza:

A jó TD-t akarsz akkor állj neki a T25/2-nek bátran. Mert majd a T28 Proto, az jó lesz! Azon nagyot lendített a buff, van végre sebesség, páncélzat, átütés, sebzés. Minden ami kell!


Nekem sem volt egyszerű kifarmolni a T25/2-vel - pedig nekem a Hellcat feküdt, nagyon szerettem.

2017. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most visszavettem a t67-et,húzom a skilleket meg farmolok mint állat. :D
2017. ápr. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!