Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes-e Windows 10-re váltani?

Érdemes-e Windows 10-re váltani?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennél még a nem létező aranyhalam is több infot közöl az életéről.


Miről váltanál? Mit szeretnél? Munka? Játék? Vagy net, film, zene?


Ha olyan játékkal játszanál, amihez Windows 10 kell (mert van ilyen), akkor igen.

De ha Facebookozni meg Youtubeozni szeretnél, akkor teljesen felesleges.

2017. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Én pl gyorsabbnak tartom az összes rendszernél. Stabil. Nem omlik össze. Kezeli a legújabb hardvereket. stb stb. Egy "régi" laptopon használom, SSD-vel, 4gb rammal. Sosincs vele bajom. Január óta nyúzom.


Asztali gépen azóta ölöm, hogy megjelent. Eleinte voltak vele bajok, de azóta ehhez ragaszkodom, hogy kijöttek a javítások.

2017. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Jobban kémkedik utánad, mint bármelyik eddigi windóz. A korábban készült programokkal gyakran kell szenvedni, hogy elinduljanak, különösen a játékokkal. Ha valamiért újra kell indítani a gépet, nem kérdez meg, hanem önkényesen újraindítja, akárhány program van megnyitva éppen. Ha 7-ről frissítesz, előfordul, hogy nem működik a wifi.

Az utolsó használható windóz a 7.

2017. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

A legjobb Windows, ami valaha is készült. A minap építettem egy új PC-t, a Win 10 pendrive-ról 13 perc alatt feltelepült, és készen volt. Nem kellett driverekkel, kodekekkel kínlódni, minden tökéletesen, elsőre működött. A másik két gépemen az első nap óta Win 10 van, soha egyik sem produkált semmi hibát. Újraindulás? Olyat utoljára a Win7 idejében láttam.

Magyarországon ugye alapból divat fikázni mindent, ami Microsoft, de megfigyelésem szerint a fikázóknál általában az alábbiak szoktak felmerülni:

-Nem eredeti a Windows, vagy nincs engedélyezve az automata frissítés.

-Nem tiszta telepítést csinálnak, hanem a 7-re vagy 8-ra telepítik rá a 10-et.

-Ősrégi, és/vagy gyenge gépre telepítik rá.

-A tisztelt felhasználónak nem tetszik a kinézet, ezért hisztizik, mint egy óvodás (ahelyett, hogy visszaállítaná a Win7-es témára).


Ha elbírja a géped, mindenképpen érdemes váltani.

2017. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szirty ***** válasza:
59%
Semmiképpen!
2017. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
#5: Indokok, érvek?
2017. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Van egy Win7-es gépem és van egy Win10-es laptopom. Ég és föld a különbség. Ne akarjon helyettem gondolkodni, ne induljon újra vagy frissitgessen úgy a háttérben, hogy nem tudok róla, aztán belefagy az egész sz*. Elegem van belőle, meghagyom azoknak, akik csak játszani akarnak, de ez a laptop nem erre lett vásárolva. Egyszóval kell a kutyának.
2017. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó használható Windows a 3.0.
2017. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a win7-et már rég leváltottam. Pedig szerettem. Bejött a win8 aztán a win8.1 és tökéletesen meg voltam vele elégedve. Annyi hogy nem volt start menü (bár berakható lett volna) De egyszerűen már szerintem az jobb volt, gyorsabb.

A win10 pedig megtartotta a gyorsaságát + a win8 hibáit kijavítva: start menü visszakerült és csempés vackok "átalakultak" Sok játékot, programot raktam már fel (köztük igen régieket) és semmi probléma nem volt... ha van is azt mindig meg lehet oldani. Eddig nekem még le nem fagyott, be nem lassult és minden tökéletesen fut rajta. A win7et ennyire stabilnak azért nem mondanám

Egyedüli hátrány az a frissítés rendszer. De az sem igazán zavarna, ha gyorsabb netem lenne, csak hát van olyan, hogy pont akkor találja ki, hogy frissítsen, amikor nem kéne... (max halasztani lehet)

Újra pedig még nem indította indokolatlanul a gépet...

A kinézet és +funkciók pedig határozottan tetszenek.

btw raktam már fel gyengébb gépre és nem igazán voltak gondok, ugyan csak szépen futott

2017. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tabaki ***** válasza:
Legfeljebb egy másik Windowsról...
2017. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!