Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne átváltanom windows 10-ről Linuxra?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Nem, mivel feltetted a kérdést kiderül hogy nem is értesz hozzá emellett semmi de semmi értelme nincs
2017. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

Miért? Gyenge a géped vagy miért? A linux nem egy egyszerű dolog arra szinte születni kell.

Én pl, rögtön belefutottam az Arch linuxba, az nem volt semmi, azóta letettem róla.

De ha ismerkedni akarsz vele itt van pl, ez: manjaro-xfce-17.0.1-stable-i686.iso

2017. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mivel Linux-t írtál így szerintem maradj csak a Win-nél.

#2.Az Arch-al a tapasztaltabb felhasználók is szívnak rendesen, az alapján általánosítani hülyeség.

2017. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem akartam általánosítani, csak így jött össze, de én nem idegenkedem a linuxtól, van olyan ismerősöm akinek azt telepítettem.

Nem akarok elijeszteni senkit tőle azért is írtam a manyarot.

2017. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Ha játék miatt szeretnél,akkor semmi értelme.

Ha gyenge a géped,akkor se sok.

Ha netezni,dolgozni rajta,akkor viszont ideális.

2017. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát a Manjaro se valami jó.

Én az LMDE-t szoktam javasolni kezdőknek, Roling Release és Debian alapú.(Ubuntu betegségek nélkül)

2017. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tabaki ***** válasza:
Persze.
2017. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nincs jó válasz a kérdésre, mert ezt mindenkinek magának kell tudni. Van, akinek ideális választás egy Linux disztró, van akinek pedig semmi értelme váltani. Én jó pár éve váltottam XP-ről Linux Mintre, nem bántam meg. De azt tudnod kell, hogy ez nem Windows, sok új dolgot kell megtanulni. Ha nehezen hagyod hátra a Win-es berögzült megoldásokat, akkor szívni fogsz vele, és csak még egy ember lesz, aki itt szídja a "Linux-ot". De ha nyitott vagy új dolgokra és nem egy "másik Windows-t" keresel benne, akkor meg fogod szeretni.


Javaslom, hogy első körben jól olvass utána mondjuk egy Linux Mint (vagy Ubuntu) telepítésnek, tegyél fel virtuális gépre egyet, próbálgasd, használd, tapasztald ki. Ha bejön, akkor a Win mellé dual boot-ban felteheted éles helyre is.

2017. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tom Benko ***** válasza:
Próbáld ki.
2017. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!