Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam-en vásároltam egy...

Steam-en vásároltam egy játékot de újra szeretném megvenni lehetséges?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy játékot g2-ön, kiderült csak oroszországban játszhatok vele , máshol nem. Aktiváltam a játékot egy hide IP program segitségével, orosz szerveren keresztül, de lejárt a próbaidőszak ami 3 nap. Igy most nem tudok hamis orosz IP cimet és játszani nem enged magyarról. Próbáltam megvenni a játékot steam-en worldwide licensszel, de nem engedi megvenni, mert azt mondja már megvettem. Ha a g2-ön ajándékként megveszem a játékot magamnak akkor engedi a steam majd telepiteni?
2017. máj. 1. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fogja engedni, sőt az ilyen IP-változtató trükközéssel a teljes Steam profilodat bannolhatják a régiókorlátozás kijátszása miatt.


Esetleg nyithatsz egy ticket-et és refundolhatod a játékot ha nem érted még el a 2 óra játékidőt. Ezzel hivatalosan eltávolítják a profilodról a játékot és újra megveheted.


Viszont: mivel megszegted a felhasználási feltételt és te magad hívod fel a figyelmét a rendszernek, lehet saját magaddal szúrsz ki és tiltani fognak (hiszen ott van a statisztikában hogy te EU2-ben RU régiókódos játékkal játszottál.

2017. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj ezt így megcsinálni.

Egyszerű a dolog: csak simán törlöd a játékot teljesen, majd újra megveszed Steam áruházban.

Itt van az, hogy hogyan kell törölni: [link]

2017. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak! Müködik! :)
2017. máj. 1. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
G2A-n arra figyelj, hogy global vagy EU kulcsot vegyél. Olcsó az orosz a gyenge rubel miatt, csak azzal így fogsz járni mert más régióba tartozik.
2017. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Véletlen vettem orosz kódot, figyelmetlen voltam. Nem vagyok gyakori vásárló, ritkán játszok. Most már figyelni fogok, megtanultam egy életre. :D
2017. máj. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!