Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » After Effects "hasonmás"...

After Effects "hasonmás" olcsón/ingyen?

Figyelt kérdés
Van olyan ingyenes vagy viszonylag olcsó program,ami hasonló effekteket tud mint az After Effects?

2017. máj. 2. 07:11
 1/4 tabaki ***** válasza:

Szerintem erre így általánosságban nem lehet válaszolni. Az AE nem véletlenül számít a világ egyik legjobbjának, nemigen találsz olyat, amelyik az effektek számában megközelítené. De ezt nincs sok értelme kilóra mérni. Ha van egy konkrét elképzelésed, azt lehet, hogy egy kevesebbet tudó programban is megtalálod, vagy felépítheted. Sok dologra alkalmas a Blender, de egyéb videószerkesztőkhöz is találsz érdekes pluginokat, illetve próbálkozhatsz például a Natron vagy a Wax programokkal.

[link]

[link]

2017. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a HitFilm 4 Express jött be nagyon. Ingyenes, annyit kell tenned, hogy regisztrálsz, facebookon pedig egyszer megosztod, hogy használod, és kész.


Van pro változata is, amiben több effekt van, de azokat meg tudod venni külön is, ha szükséged van rá, de már az Express is nagyon sokat tud.

2017. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ezek: [link]

[link]

[link]

2017. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is most Hitfilm-et használok eléggé tetszik
2017. máj. 2. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!