Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom azt megcsinálni...

Hogyan tudom azt megcsinálni hogy utólag rögzitsek egy gameplayt?

Figyelt kérdés
tudom hogy van olyan csak nem tudom mi a neve, hogy folyamatosan rögziti a program a játékmenetet, és ha történik valami amit meg szeretnék örökiteni akkor megnyomom a felvételgombot és akkor pl az utolsó 2 percet lementi

2017. máj. 3. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudod megcsinálni hogy akkor indítod el a videót amikor rögzíteni akarod (egyértelmű)

2. Folyamatosan veszed fel a videót és utólag szerkeszted

2017. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nvidia és AMD (ATi) és elég régóta tudja ez a saját programjával.

Nvidia esetén ShadowPlay a neve, az AMD pedig úgy emlékszem ReLive-nak hívja.

Nekem Nvidia van és nagyon szeretem ezt a programot, használom is.

2017. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig igy csináltam, csak sok munka van vele.. felveszek egy 3 órás videót és abból kikeresgélni azokat a pillanatokat.. és tudom hogy van ilyen módszer mert már nem egy helyen hallottam
2017. máj. 3. 19:20
 4/7 A kérdező kommentje:
NVidiám van, a ShadowPlaybe bele van épitve? használtam már azt, hogy rögzitsek vele, de ezt nem tudtam.. köszönöm a választ a másodiknak! :)
2017. máj. 3. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:

ALT+Z (bárhol- bármikor) és bejön a kezelő felülete a GeForce Experience-nek, ott mindent be tudsz állítani.

Ha van valami kérdésed írj nyugodtan, segítek szívesen.

2017. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Xfire-nek volt ilyen utólagos felvételindítási lehetősége, de az a szolgáltatás megszűnt. Órákat amúgy nem tudsz csak úgy a semmibe felvenni, talán az utolsó 60 vagy 120 másodpercet tartotta meg, ami előtte volt azt mindig felülírta.
2017. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, lényegében ezt mondtam én is, hogy az utolsó 1-2 percet vegye fel ha megnyomom a felvételt tehát ne onnan induljon amikor megnyomom, hanem 1-2 perccel hamarabb
2017. máj. 3. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!