Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma? Nem...

Mi lehet a probléma? Nem érzékeli az USB-t.

Figyelt kérdés

Rádugom az USB-t a gépre és nem ismeri fel, néztem az eszközkezelőben, hogy 3 hardvernek nem jó az illesztőprogramja(SM Buszvezérlő, USB buszvezérlő, Unknown Device). Felmentem a Microsoft oldalára, ott követtem az utasításokat(.inf mappa, stb), nem történt változás, letöröltem a drivereket, újra indítottam a gépet, úgysem jó, letiltottam az eszközöket, újra engedélyeztem, úgy sem jó, frissíteni nem engedi őket, letöröltem az illesztőket, majd manuálisan visszaraktam rá, így sem szűnt meg a probléma, a 3 felkiáltójel ugyanúgy ott van.

Egyik USB port sem érzékel egyetlen USB-t sem.

A Windows Update sem segített, Windows hibakezelő sem, semmi, már átolvastam az egész internetet, szóval kérlek, ne gyertek azzal, hogy írjam be a Google-ba!

Tippek, tanácsok?



2017. máj. 4. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Lemaradt: Win 7, 32 bit, asztali számítógép.

És nincs meg a telepítőlemez a géphez.

2017. máj. 4. 17:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Az intel inf kell pedig újratelepíteni!!!!
2017. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alaplapi driver telepítve van?
2017. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs meg az alaplapod telepítőlemeze nem probléma. Ott van a gyártó honlapján minden, csak le kell tölteni. Beírod a google-ba (nem szivatásból mondom) az alaplapod pontos típusát és az első találatok között lesz az alaplapod support oldala. Onnan töltsd le a meghajtóprogramokat, különös tekintettel a chipset driverre. Valószinüleg az okozza a problémát, hogy az nincs telepítve.
2017. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!