Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a SharDevelo...

Miért nem működik a SharDevelop debuggere?

Figyelt kérdés
Hiába állítok be akármennyi breakpointot akárhol a programomban, nem igazán zavartatja magát vele. Pedig figyelek rá, hogy a beszínezett zöld nyilra kattintsak, ne körvonalasra. Pár napja még működött ugyanerre a programra, azóta egy kicsit továbbírtam, de az még nem ok arra, hogy most ne csináljon semmit. Mi lehet a baja?

2017. máj. 5. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy belefut az adott kódba? Tegyél egyet a legelejére egy breakpointot, akkor kiderül, hogy elnéztél-e valamit, vagy tényleg a program a hibás.


Amúgy úgy tűnik, hogy eléggé halott most a sharpdevelop fejlesztése. Lehet, érdemes lenne ránézni a Rider-re.

2017. máj. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Main függvény első 3 sora mind be van jelölve, mégsem méltóztatik megállni. Az egy dolog, hogy a fejlesztés megáll, de ha három napja még működött, és én hozzá se nyúltam a SharpDevelophoz, akkor most miért nem képes működni?
2017. máj. 5. 01:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy másik programra meg működik, akkor csak ezzel az eggyel lett valami baja azalatt a három nap alatt, amíg továbbírtam.
2017. máj. 5. 01:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak tudnám, mi.
2017. máj. 5. 01:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!