Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Facebook már nem támogatja...

A Facebook már nem támogatja a Messengert a telefonomon (Nokia Lumia 630/Windows Phone 8.1) - milyen applikációra (nem, nem telefonra! ) éri meg váltani?

Figyelt kérdés
Az ideális az lenne, ha ingyenes, fut Facebook alatt is (bár ez nem feltétel), és lehetőleg legalább annyit tud, mint a Messenger. A Viber nem igazán a megfelelő, mivel szeretek linkeket és fájlokat is küldeni - fogadni időnként.

2017. máj. 6. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem használod böngészőből a Facebookot?
2017. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak wifi alól szoktam, a mobilkeretem 200 MB, mert csúcsidőben is beszélek időnként 20 perceket, és nem akarok 5-7 ezer fölé menni tartósan a voda számlámmal.
2017. máj. 6. 10:36
 3/11 lali51 ***** válasza:
Frissítsd Windows 10-re ,a Frissítési tanácsadó appot töltsd le a Windowsáruházból ,futtasd.Ezután beállításokban megnyitod a frissítés menűt ott már kiírja a Windows 10-rd való frissítési lehetőséget.Nekem lumia 535-ön jól működik. A Facebooknál megvan a Messenger,és jó.
2017. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként logikus lenne.
2017. máj. 6. 10:37
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves Lali, ez is eszembe jutott, de sajnos a frissítési tanácsadó szerint ezt a telefont nem lehet W10-re frissíteni... Sokáig azt hittem, a verziószámok, típusszámok lineárisan jönnek ki, a fejlődéssel párhuzamosan, és mondjuk a 630 -nak kell tudnia legalább annyit, mint a 625-nek. Aztán rá kellett jönnöm, hogy nem így van.
2017. máj. 6. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

bocsi hogy elkanyarodok, de milyen csúcsidőte gondolsz? egyik szolgáltatónál sincs már ilyen...


felteszem go eu csomagod van, amiben alapból 200 mb net es 100 lebeszélhető perc van

2017. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Flottában is benne vagyok, de közben küldtek vmi értesítést is, ami szerint már változnak a szerződési feltételek közben valamit, de eddig soha nem sikerült még őket elérnem, illetve folyamatosan jövök-megyek, meg költözés folytán jól elkeveredett az ügyfélazonosítóm/ügyfélbiztonsági kódom v mim is, ez sem könnyíti meg ezt a kérdést...
2017. máj. 6. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:

# 2/7 Időpont ma 10:36


És ez miért is gátol meg abban, hogy a mobilodon található böngészőből Facebookozz?

2017. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert ha már lement (és kva gyorsan lemegy) a 200 MB mobilnet, akkor nem megy a net, még belassulva sem, nem lehet böngészni, facebook-ra belépni hogy messengerezzek, semmit. A Messenger appon keresztül viszont nem volt szükség böngészőre a használathoz, mert a Messenger puszta adatforgalmát már nem számolják bele a netkeretbe, megy csak úgy, az után is, ha a keret elfogyott. De a böngészőn keresztüli belépés már nem.
2017. máj. 6. 20:05
 10/11 anonim válasza:
88%
Az a baj a böngészős facebookkal, hogy kib..szottul sz..r. Aki ezt tanácsolja, fogyatékos. Nekem 630 van, és ugyanezzel szopok, most azon fáradozok hogy felhackeljem a win10-et erre.
2017. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!