Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 alatt, hol tudom...

Windows 10 alatt, hol tudom megnézni, milyen folyamatok futnak a háttérben?

Figyelt kérdés

Nem a Feladatkezelőre gondolok, hanem az, ami annál is részletesebben mutatja. Lényegében lenne egy gond a Windowson belül (2 óra alatt, leválasztja a D meghajtót) és szeretném látni, mi váltsa ki azt.

Driverek, meg a merevlemez rendben van, a szoftveres okára lennék kíváncsi.



2017. máj. 6. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, Szóval Start menü -->Gépház Felül a keresőbe írd be, hogy Feladatkezelő, ki fogja adni már hamarabb kattints rá, és a megjelenő ablakban még alul a "Több részlet" linkre kattints és mindent látni fogsz.


[link]

2017. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írtam: nem a Feladatkezelőre gondolok, hanem arra, ami sokkal több részletet mutat.

Idő közben a számítógép diagnosztikát is megnéztem, de azzal sem jártam eredménnyel!

2017. máj. 7. 07:07
 3/3 AntZ ***** válasza:
A Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Energiagazdálkodási lehetőségek\Sémabeállítások szerkesztése < a módosítás alatt a merevlemezek kikapcsolását állítsd be nullára (az az soha), és nem fogja leválasztani a d:-t.
2017. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!