Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csak nagyon lassan...

Miért csak nagyon lassan tudom a Windows 10-et telepíteni?

Figyelt kérdés
A testvérem mikor elíndította a minecraft-ot, betöltésnél fehér képernyőt kapott. Újraindította a gépet, de az nem akart betölteni. Megpróbáltam mindent, h helyrehozzam a gépet az adatok megtartásával, de semmi sem működött. Most usb-ről próbálom meg újratelepíteni a rendszert, de bűn lassú. Nem tudom minek. Talán hardverhiba lenne, és a hdd-m adta meg magát? Vagy hol lehet a hiba?

2017. máj. 7. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha teszkó gazdaságos pendrive-ról van szó, akkor azért. Általában nagyon lassúak. Próbáld inkább DVD-ről, ha van meghajtód. Vagy csak várd ki.
2017. máj. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális gépem és pendriveom van. 3 órán át formázta a c-t utána ismét normálisan ment a telepítés (ahogy szokott). De miután bejött a windows asztal 1 percen belül hdd felpörög, kép elmegy. Ez most vagy egy nagyon okos vírus ami túlélt egy egész formázást, vagy talán a vga driver. Nem tudom. Sajnos integrált vga-ról sincs kép. Tiszta ideg vagyok, kérem írjatok ötleteket.
2017. máj. 7. 08:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, vinyó problémából hogy jutottál el a vga-hoz. Inkább a vinyót nézegesd, azzal lesz baj.
2017. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam elsőnek, de miután a C-t formáztam, ugyan olyan volt a telepítés mint amilyennek lennie kell. A D formázása már gyorsan ment. A rendszer telepítés szintúgy. Ezért gondoltam, h ez valami vírus ami a C-n volt. De szerintem a driver lesz a ludas, mert mikor bejön a windows és a felbontás felugrik full hdra (gondolom ekkor települ a driver), 5 ms nincs két, hdd maxon pörög. lehet ez az új prey-hez kiadott driver a hibás
2017. máj. 7. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!