Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Wordben szeretnék oldalsz...

SOS! Wordben szeretnék oldalszámozást (simán élőlábba írást), de az egyik oldaltól kezdve, ugyanazt írja mindegyikbe! Hogy állítsam át?

Figyelt kérdés

Tartalomjegyzéket is kell készíteni a 30 oldalas projekthez, viszont a normál tartalomjegyzék beállításról már lemondtam, mert nem sikerül megcsinálni, az infó tanárom hiába "állította be" szar lett...

Úgyhogy B terv: kézzel írom be élőlábba a számokat, a tartalomjegyzéket pontozott tabulátorokkal beirkálom magamnak, mert a tanár úgyis csak KINYOMTATVA fogja megnézni a projektet! (Úgy meg nem látni, hogy igazi vagy "hamis" tartalomjegyzékem van-e.)


Viszont: a 4. oldaltól kezdve bármit írok be élőlábba, azt adja ki az UTÁNA következő összes oldalra

Tudom, hogy erre volt valami gomb, mert a tanár is kereste... de most nem találom...


Valaki segítsen nekem!

Köszönöm!

20/L


2017. máj. 7. 17:28
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha eltérő élőlábakat szeretnél, akkor minden oldalt el kell választani egymástól szakasztöréssel és el kell választani egymástól a szakaszokat ("Csatolás az előzőhöz" gombbal), csak igy lehet más-más egy-egy oldal lábléce, de szerintem egyszerűbb lenne, ha az oldalszámozást állitanád be az igényeknek megfelelően


Nézd meg ezt hát ha segit valamit : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Sok sikert.

üdv.

2017. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nekem egyszerűen nem sikerül... nem tudom már mi a tök van rajta elállítva... de ma estére le kell adnom, és emiatt a szarság miatt fogok kicsúszni az időből ...
2017. máj. 7. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!