Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telefon diktafonnal fel vett...

Telefon diktafonnal fel vett hangot nyomtatott szöveggé lehet programmal alakítani?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 20:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Magyar nyelvűt is? Hogyan?
2017. máj. 7. 20:53
 3/30 A kérdező kommentje:
És főképp melyik programmal?
2017. máj. 7. 20:53
 4/30 anonim ***** válasza:

Magyar nyelvűt is.

Android telefonokon alapból van ilyen feature, de platformfüggően a "Speech To Text" keresőkifejezéssel találhatsz másokat is.

2017. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Van ez a VoiceNote II chrome ra. EKisssé amatőr vagyok az alkalmazásában. Az előbb el indítottam egy mp4 fájlt amin két srác beszélget. El hangzott a csaj szó és be tette a szöveg mezőbe. Mondom ez király. Aztán sehogy nem tudom meg csinálni hogy az egész beszélgetést be tegye. Rendes mondatokat stb.
2017. máj. 7. 21:18
 6/30 A kérdező kommentje:
Nincs olyan program ami le játsza magának a hangot mint a szövegolvasó programoknál és készít belőle egy szöveges dokumentumot? A szövegolvasók ezt meg tudják csinálni a szövegből készít egy hang fájlt. Nah ez esetben fordítva kéne ugyan úgy.
2017. máj. 7. 21:21
 7/30 anonim ***** válasza:
Mi nem világos a 4-es válaszból?
2017. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Be tennél egy programot ami szerinted jó ere? De ne telóra hanem gépre valót. Amivel csak be teszem neki az mp4fájlt és már készíti is a szöveget.
2017. máj. 7. 21:27
 9/30 A kérdező kommentje:
Figyu szerintem te nem is érted most a kérdésem. Nem szöveget beszéddé. Hanem beszédet szöveggé. Pl egy mp4 hang vagy akár videó anyagot sőt filmet az elhangzó összes mondatot szöveggé.
2017. máj. 7. 21:43
 10/30 anonim ***** válasza:

Ne fárassz már.

Ha egy Google keresésre nem vagy képes, akkor segítsen, akinek két anyja van.

2017. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!