Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alkalmazás telepítése Androidr...

Alkalmazás telepítése Androidra úgy hogy ne leheseen a RAMból "kilőnni"SOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok a kérdésem és célom egyszerű ám annál nehezebb.

Van egy Xiaomi redmi note3 telefonom feltelepítettem rá a floatifly nevű egyébként nagyon tetszetős alkalmazást de egy egyszerű gyorsitótár ürítès után a program leáll (értelem szerűen sajnos) és mindig újra kell indítani az alkalmazást hogy továbbra is működjön a háttérben. Minden engedélyt megadtam neki amit kér.Valahol egyszer hallottam már olyan telepítésről hogy úgymond a rendszer mellé (nem biztos) hogy ne tudjam kilőnno véletlen se. Megoldás srácok\lanyok?



2017. máj. 10. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:

"1.: Kattints a Biztonság parancsikonra és nyisd meg az Engedélyek menüpontot.

2.: Kattints az indítópult menüre, és engedélyezd a kívánt alkalmazás automatikus elindulását.

3.: Lépj vissza az Engedélyek menübe, és nyisd meg az Engedélykezelő menüpontot.

4.: Itt válaszd ki a kívánt alkalmazást, és engedélyezd számára a felugró ablakos értesítéseket.

5.: Menj vissza a kezdőoldalra, lépj be a Beállítások menübe, ott nyisd meg az Értesítések menüt, azon belül pedig az alkalmazások értesítéseit.

6.: Engedélyezd az alkalmazás értesítéseit a képernyőzáron.

7.: Menj vissza a Beállítások menübe, ott válaszd a Rendszer menüpont Akkumulátor almenüjét.

8.: Itt válaszd ki az Alkalmazások akkumulátorhasználatának kezelése opciót, és válaszd ki a "Ki" lehetőséget.

9.:Menj vissza a kezdőoldalra, nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, majd nyomd meg a Home gombot (A 3 gomb közül a középső lent )

10.: Az engedélyezendő alkalmazásra helyezd rá az ujjad, és egy határozott mozdulattal húzd el lefelé. Ekkor egy lakat fog megjelenni az ikonján, innentől kezdve nem törlődik a memóriából (Hacsak nem rakod tele azt mindenféle felesleges alkalmazással, ami megeszi a RAMODAT, és a rendszer stabilitása végett a MIUI fogja magát és le nem lövi)

11.: Nyisd meg az engedélyezendő alkalmazást, és győződj meg róla, hogy be van-e kapcsolva a "Chatfej" vagy a "Felugró ablakos értesítés" magában az alkalmazásban is, mert ha nincs, feleslegesen dolgoztál."


A miui.hu oldalról másoltam ide.

2017. máj. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, mármint a 10.lépés azthiszem hogy kilépek home gombal és onnan nem értem hogy milyen lakat mikor a home gomb kivisz a fokepernyore. Szerintem itt a bal oldali alkalmazás valtora gondolt de ott valamiért nem jelenik meg hogy ott lehuzzam és ott ranyomjam a lakatot mint pl a Deezernel mert ott ezt megtudtam csinálni...
2017. máj. 10. 06:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, úgy jó az alkalmazásváltó, ahogy írtad. Az eredeti leírás írója megkeverte a dolgot.
2017. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jelenik meg a 'lakat', akikor nem zárolható alkalmazás. Ha nem elég neki az 'Auto start - enable' beállítás (2. pont), akkor itt a vége, nem fog működni.
2017. máj. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hat ezaz, ezeket a lépéseket enis tudtam de ha az alkalmazás valtora nyomok egyszerűen nincs ott a floatifly ezért is tettem fel a kérdésé,de köszönöm azért az eddigi segitsegeket.

MÁS VALAKI?

2017. máj. 10. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!