Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan vegyem rá a szüleimet?...

Hogyan vegyem rá a szüleimet? (lent)

Figyelt kérdés

A saját pénzemből meg szeretném venni a GTA 5-öt. Viszont félek, hogy nem engednék meg, mert ugye egy kicsit erőszakos játék és 18+ a korhatára. Ettől függetlenül nem szeretnék a játékon belül elmenni a sztriptíz klubba :D Köszönöm ha segítetek!


13/L



2017. máj. 11. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy nem szeretnél elmenni mert kötelező.
2017. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lucy420 válasza:
Nyilván attól függ, hány éves vagy. Ha meg szoktál játszani amúgy is, nem hiszem, hogy meglepné őket a dolog. De mond nekik, hogy meg akarod venni magadnak. Nem biztos, hogy tudják, milyen játék az pontosan ;)
2017. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

#2 google és 2 másodpercnyi pötyögés a keresőbe csodákra képes :)

(ha már "nem tudják mi az")

[link]

2017. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ferdíts nagyon sokat, inkább próbáld meg úgy beállítani, hogy ne legyen annyira durva. Szóval ne legyen az, hogy belépnek a szobádba, amikor nem számítasz rá, és meglepődnek, hogy nem egy olyan játékról volt szó, amiben helikopterből lövöd szét a várost.


Hasonlítsd inkább össze egy filmmel, amiben hasonló mennyiségű 18+ tartalom van, mégis megengedik, hogy megnézd. Vagy éppenséggel azt is mondhatod, hogy az egész egy film...

2017. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 M_Lajos ***** válasza:
60%
Noémi, szerintem maradj a népdaléneklésnél, meg az iskolai versenyeknél az sokkal jobban illik hozzád. Szemüvegesként amúgy sem jó, ha egész nap a gép előtt ülsz
2017. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nemohalacska ***** válasza:
Ha a saját pénzeden veszed akkor ugyanúgy a saját lábadon is elmehetsz megvenni. Ha 13 éves lány létedre GTA-zni szeretnél akkor lehet benned némi tűz így nemhiszem hogy problémát jelent egy kis trükközés megoldod valahogy.
2017. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi, 13 évesen sokkal durvább dolgokat csinálnak manapság a fiatalok. Én is odaültettem egyszer tesóm, 3 perc múlva a sztriptízbárban volt amit én meg sem találtam pedig hetek óta játszottam vele. :D
2017. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
undorító
2017. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!