Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Solid Edge Alkatrészrajz...

Tévhit kérdése:

Solid Edge Alkatrészrajz készítése hiba. (par, stb. ) crashlogf. Txt hibaüzenettel azonnal kidob. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémába ütköztem, hogy melóban a gépre feltettem,az ST6-ot. A 2D formátumot (dft) simán megnyitja, viszont a 3D (par, stb...) nem tudja megnyitni, és azonnal kidob hibával. crashlogf.txt hibát ír, utána néztem több tucat oldalon, amit írtak mindent megcsináltam, de még mindig nem jó, ezért hozzátok fordulok, hátha tud valaki valamilyen megoldást. A hálózat blokkolva van, illetve nem ez az első Solid Edge, amit felrakunk rá, csak a főnök mondta, hogy nézzünk meg egy frissebbet, az ST9 pedig a 3D modelltér szaggatott, mert nem olyan erős a gép ezek szerint. Felteszek egy képet is a hibaüzenetről. (az ST5 nél is ezzel dobott ki.)[url] [link]


A válaszokat előre is köszönöm!



#hiba #probléma #hibaüzenet #modellezés #crash #solid edge #crashlog #crashlogf #crashlogf.txt
2017. máj. 13. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni az ST7 és ST8-at is.


Egyébként logfájlt nem hozott létre, amiben írja a hiba részletes okát? Ha ST5-ös fájlt próbáltok megnyitni, akkor elvileg mennie kellene, de ha nagyobb verziójú, mint a SE, akkor azt nem tudja megnyitni. Simán, ha létrehozol egy új alkatrészfájlt az megy?

2017. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos új alkatrészt sem tud megnyitni. Holnap feltöltöm a file-t, én nem tudom mi lehet benne a hiba, majd átolvasom hátha írja, ha nem feltöltöm hátha tudja valaki :) ST3-ban készített fileokat se tudja megnyitni egyébként.
2017. máj. 14. 14:59
 3/3 A kérdező kommentje:

itt a hiba txt-je.

[link]


A data után kivettem a . -ot mert csak gy engedte feltenni.

2017. máj. 15. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!