Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 - ből hogyan lehet...

Windows 10 - ből hogyan lehet az olswindows mappát kitörölni?

Figyelt kérdés
Windows 7-ről átálltam windows 10 pro -ra, amíg ingyenesen lehetett. A régi windows-t tárolja a oldwindows mappában. Fölöslegesen foglalja a helyet az SSD meghajtón, ráadásul ezzel rontja az SSD élettartamát. Már többször próbálkoztam a mappa kitörlésével, egészben, részekként, sőt átnevezve a dolgokat, de teljes egészében nem tudom kitörölni. Mindig az jön elő, hogy valami meg van nyitva egy másik alkalmazásban. Ami nyilvánvalóan nem igaz, hiszen a régi windows-t nem lehet használni az újjal párhuzamosan. Segítséget kérek, de ha lehet olyat, amit egy átlagos felhasználó is megért! Előre is köszönöm!

2017. máj. 14. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Lemezkarbantartó. Írd be a keresőbe.
2017. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd be futtatásba (windows gomb + R):

cleanmgr

Jelöld ki:

C:

majd rendszerfájlok törlése. Rakj mindenhova pipát, és okézd le, majd fájlok törlése. Sokáig fog futni.

2017. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jorck ***** válasza:

Próbáld átnevezni a mappát, ha sikerül egyből tudod törölni az egészet..


Ha viszont egy két file miatt nem engedi, azokat meg ezzel töröld ki egyenként:


[link]

2017. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!