Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! A vegas Pro 14-el kapcsol...

Üdv! A vegas Pro 14-el kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy van egy video amihez magyar feliratot készítettem több szövegbuborékból. Elmentettem, rendereltem a videót ezzel nincs is mg probléma. Miután megnéztem észrevettem, hogy az egyik szót véletlenül nem jól írtam így a meglévő veg. kiterjesztésű fájlt meg akartam nyitni ugye a Vegas segítségével. amikor megnyitottam akkor ez a szöveg fogadott: ,,The following file could not be found in the specified location: és itt tudok választani a lehetőségek közül. Ha rámegyek hogy keresse meg a fájlt akkor nem találja. Ha rámegyek erre hogy ,,ignore missing file and leave it offline" akkor menyitja a videot viszont fekete képe van a videonak és nincs hangja sem. Látszódik alul a timeline-on hogy meg van nyitva a video meg a hangsáv és a szövegeket is megjeleníti viszont fekete képernyővel. Aki esetleg tud az kérem segítsen !
2017. máj. 15. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eredeti forrásfájlok valamelyike hiányzik. Tán kitörölted, átnevezted, átmozgattad stb.
2017. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, hogy maga a videofájl (és a hangfájl, ha külön volt) hiányoznak az eredeti helyükről. Fel kéne dobnia egy olyat, hogy gyalog megkeresed.

Azt meg tudod nézni, hogy hol keresi a forrásfájlokat. Ha megnyitod a .veg projektfájlt egy jegyzettömbben mondjuk, akkor a sok gépi kód között a legelején szerepelnek a forrásfájlok és az útvonal, ahol keresi őket. Először maga a projektfájl saját helyét mutatja, utána az alapértelmezett Vegas könyvtárat és utána jönnek azok a fileok útvonallal, amit beimportáltál a projektbe. Ha az adott file nincs az adott helyen és nem engedi kézzel megkeresni, tedd őket oda, ahol keresi. A veg fájlban NE írd át az útvonalat, mert úgy nem lesz jó.

2017. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amit írtál hogy gyalog megkeresem azt már megprobáltam. Ugyanúgy megkeresem a fájl helyét meg akarom nyitni és ugyanazt kiírja megint. Az elsőnek: Nem a fájlok nem lettek áthelyezve sehova. De már megoldottam. A megnyitott fájlban kiszedem a videó sávot és újra berakom. Így már valamiért működik.
2017. máj. 20. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!