Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Tom Clancy's Ghost Recon...

A Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands mennyire játszahó egyedül?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy a játék egyáltalán végigjátszahtó e egyedül, mert a hírek szerint elég nehéz Co-op nélkül... Mivel nekem nincs ismerősöm akinek meglenne a game ps4-re így egyedül kellene vele szórakoznom. Megéri így megvenni? Mik a tapasztalatok?

2017. máj. 16. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Végigjátszható, és egyáltalán nem nehezebb - sőt, a sync shot miatt sokkal könnyebb is lehet. Na meg amúgy sem egy nehéz játék, az idétlen(opcionális) rádióadó támadásokat leszámítva nem tudok róla hogy bárkinek is lett volna vele bármi gondja, de az rohadt nehéz mindenhogy. Coopban csak pár órát toltam, a többit(~40-45 óra körül) singleben, nekem nagyon tetszett, de nagyban függ attól hogy mit vársz tőle. Sokan hiszik azt hogy gta\just cause, úgy is próbálnak játszani vele és dög nagy csalódás a vége, teljesen más. Sunnyogva nagyszerű játék, lövöldözve legfeljebb közepes, ha meg járműves lövöldözős mókának nézed akkor egyenesen szar.
2017. máj. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2017. máj. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!