Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a µtorrentet,...

Letöltöttem a µtorrentet, de nem igazán tudom használni, hogy kell?

Figyelt kérdés
Most töltöttem le nCore-ról egy filmet és a Seed/Peer arány alatt végtelen jel van, a hátraléő idő alatt szintén méret: 21,8 GB Lejátszásná,Feltöltésnél,Letöltésnél sincs semmi.Mi lehet a probléma? Ja és eddig letöltve: 0 B
2017. máj. 18. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Állapot oszlopban mit ír? Ha peerek keresése akkor épp kapcsolódik és majd utána kezd tölteni.


Ha fogalmad sincs a torrentezésről, legalább az oldal Wiki menüjét olvasd át és értelmezd. Ott vannak leírások az alapokról, és főleg a szabályról. Ha nem tudod mit kell csinálni vagy hogy kell, akkor gyorsan elérheted hogy megvonják a letöltést majd kitiltsanak.

2017. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Derwer ***** válasza:

Gondolom nincs seeder.

Vagy ha van, akkor ők is és te is passzív vagy. ellenőrizd a kapcoslatod. (UPnP-vel, vagy sima portforwarddal portot kellene fordítanod a routeren)

A sebesség kalauzban tudod tesztelni...

2017. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyiből megérti szegény, de én sem tudom ennél jobban elmagyarázni.
2017. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen gyorsan írtatok,megpróbálom.
2017. máj. 18. 16:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Állapotnak 0.0 % a Seedek keresése
2017. máj. 18. 16:06
 6/6 anonim ***** válasza:
µtorrent helyett használj qBittorrentet vagy Deluge-t.
2017. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!