Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok Word dokumentu...

Miért nem tudok Word dokumentumot írni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megpróbálkozom vele, mindig kiírja, hogy "Ez a módosítás nem végezhető el, mert a kijelölt rész zárolva van", meg hogy "A termékaktiválás nem sikerült". Már komolyan gondolkozom rajta, hogy elviszem szerelőhöz, mert nekem fontos lenne a Word, de nem tudom hogy ez mennyire nagy probléma, és hogy lehet ezt orvosolni? Köszönöm előre is a választ!:)
2017. máj. 18. 21:58
 1/4 Hominida ***** válasza:
A leírás alapján úgy néz ki, hogy egy illegális, regisztrálatlan Wordöt használsz, és ezt ő nem hagyja. Ha nem akarsz legális példányt vásárolni, és a szerelő (informatikus) sem tud egy regisztráltnak látszót feltelepíteni, akkor tartalékmegoldásként használhatod az ingyenes OpenOffice-t, az eléggé hasonlít a Wordre.
2017. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

„nekem fontos lenne a Word”


És tényleg, csakis az, nem felel meg helyette más, ingyenes program? Ha teljes irodai csomag kell, ott van még a LibreOffice, ha meg csak a Wordöt kéne helyettesíteni, kipróbálhatod az Abiword szövegszerkesztőt:

[link]

[link]

2017. máj. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A LibreOffice nagyon jó, töltsd le és mentsd, amire akarod. Win95-től a legújabbig mindent olvas, minden Windows formátummal kompatibilis. Ezt tudja:

[link]

Ezt a két fájlt töltsd le, állítsd be és használd egészséggel.

[link]

2017. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon-nagyon köszönöm a segítséget!:)
2017. máj. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!