Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni ehhez...

Honnan tudom letölteni ehhez a hardwarehez a windows 7 x64 drivert?

Figyelt kérdés

PCI\VEN_168C&DEV_0032&SUBSYS_662811AD&REV_01

asus a95vb de a gyártó oldalán csak windows 8-tól vannak.


2017. máj. 21. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a konfiguráció Windows 8-cal vagy újabb rendszerrel jelent meg, akkor nincs rá garancia hogy készült rá korábbi rendszert támogató driver. Ha pedig így jelent meg és te önkényesen mégis áttelepítetted olyan rendszerre amit nem támogatnak, akkor saját magaddal szúrtál ki. Nincs olyan rossz egyik új Windows sem hogy mindenképpen downgrade-elni kellene.
2017. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a konkrét eszköz nevét írnád le?
2017. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy nincs olyan rossz.

A windows 8 és a 8.1 nem valami jó, annál a windows 7 jóval jobb.

Amúgy már van windows 10 is, én azt használok, kb negyed évvel a megjelenése után, és tökéletes, jól néz ki, és a start menüje is tetszik (ami windows 8 és 8.1-ben nem volt, ezért is utálták sokan)

2017. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szirty ***** válasza:
0%

"Nincs olyan rossz egyik új Windows sem hogy mindenképpen downgrade-elni kellene."


Vannak azonban olyan szoftverek, amik nem futnak új windows rendszeren... :-o

2017. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!