Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírusirtót ajánlotok?

Milyen vírusirtót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék eggy ingyenes, örök, és igen jó vírusirtót, amihez ténleg nem kell Licens!

És kérek hozzá linket is!

Leginkáb eset smart securytinek örülnék, de tudtommal az nem ingyenes!



#ingyen #vírusirtó #licenc nélküli
2017. máj. 21. 21:38
 1/4 anonim válasza:
2017. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően bármelyik nagyobb gyártó ingyenes vírusirtó-terméke elegendő lehet.

Akár az ingyenes Microsoft Security Essentials (Windows 7-hez) / Windows Defender (Windows 8 vagy a felett) is.

Csak tartsd karban, frissítsd rendszeresen (az operációs rendszeredet és a programjaidat is), készíts a fontos fájlaidról rendszeresen biztonsági másolatot és netezz ésszel.


Hiába a hiper-szupernek titulál vírusirtó, ha pont azt a fertőzést nem veszi észre, amit némi odafigyeléssel Te is elkerülhetsz.

2017. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
AVG (első hsz-ben elvan küldve 2018-ig a licensz) plusz egy ADW Cleanert lefuttatsz hetenként és védve vagy.
2017. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Én ezt használom:

[link]

[link]

[link]

[link]


Vírusirtó és tűzfal egyben. Igaz, konfigurálni kellett rendesen, de megéri. (Pl. a Virusscope-ot meg a Geek Buddy-t érdemes kikapcsolni. Én az Auto-Sandboxot is kikapcsoltam.) Magától frissül, nem kell külön manuálisan frissítgetni.

2017. máj. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!