Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » After effectshez hasonló...

After effectshez hasonló ingyenes program létezik komolyabb szintű?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Blender
2017. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A blender az olyan Jack of all trades master of none, miert lenne komolyabb az AE-nel?
2017. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tabaki ***** válasza:
Azt azért sosem árt tisztázni, hogy mi volna a feladat, amit meg akarsz oldani. A Blender valóban sok mindenre képes, hátha éppen arra is.
2017. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tabaki ***** válasza:

@viperM:

Khm... a kérdés valóban érthető úgy is, hogy Kérdező az Aster Effectsnél komolyabb ingyenes programot keres, de gyanítom, hogy nem ez a szándék. Inkább csak általános értelemben véve nem túl gagyira gondolhatott, amellyel normális munkát végezhet. Persze, ezt az értelmezésemet is csak ő tudná egyértelműen igazolni vagy cáfolni.

2017. máj. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsónál a pont...

Amúgy youtuber vagyok, általánosan gagyi videós efektekhez kell, pl robbanások, vagy 2 van belőlem stb, illetve alap szintű animációkhoz... csak most kis időre egy rokon szervezése által olyan helyre lesz bejárásom tanulni nagyoktól egy mentor program keretében, ahová nem vihetek be illegálisan szerzett szoftvert saját gépen sem, a cégpolitika miatt.

2017. máj. 22. 08:07
 7/11 tabaki ***** válasza:
A Blender funkcionálisan sok mindenben helyettesítheti az AE-t (az említett apróságokban tökéletesen), de a szerkezete, kezelése nagyon eltérő, szóval ebben az értelemben szerintem nem nevezhető hasonlónak. Tehát a trükkök alapelveinek megértése után azokat a Blender lehetőségeinek ismeretében fel tudod építeni, de ez nem azt jelenti, hogy lépésről-lépésre a „nagyok” After Effectes megoldását követed. Tartok tőle, hogy a felvázolt helyzetben pont nem sok hasznát látnád a Blendernek, akármennyire jó véleménnyel vagyok is róla egyébként. De nem tudok olyan szoftverről, amely formájában is hasonló volna, így alkalmasabb jelölt lehetne.
2017. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A "nagyok" tól programozást illetve gondolkodásmódot fogok tanulni, csak közben lesz szabadidőm a hobbimra...

Amúgy találtam pár programot, nekem eddig talán a Natron a legszimpatikusabb, csak kíváncsi voltam, mit ajánlanak a legtöbben, ezért írtam ki ide meg egy pár fórumra a kérdést, de egyértelműen ez a blender vezet eddig.

2017. máj. 22. 08:42
 9/11 tabaki ***** válasza:
Nem rossz a Natron sem, én csak belekóstoltam, de emlékeim szerint az meg egy újabb megközelítés. Érdemes minél több fifikával megismerkedned, akkor az is tisztul, hogy mi az, ami közös, és amit az egyik programban tanulsz, a másikban is hasznodra lesz.
2017. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan nem ismerik a Hitfilm 4 Express videószerkesztőt. Egyszerűen használható, mégis nagyon komoly szoftver, ingyenesen használható.
2017. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!