Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha két videószerkesztő "ütközi...

Ha két videószerkesztő "ütközik egymással", hogyan oldhatom meg, hogy ne faggyon le egyik sem, ha mindkettőt használnánk?

Figyelt kérdés

Van több videószerkesztő program, amit használunk, azonban az egyik feltelepítése után tapasztaltuk, hogy lefagy. Nem szeretnénk uninstallálni, mert mindegyikre nagy szükség van, ezért tőletek várnék megoldást vagy legalább ötleteket a probléma orvoslására.


A videókártya driver frissítve lett, akkor is ezt csinálta, illetve le is szedtük a drivert és ezuttán is ugyanez volt a jelenség. Szóval szerintünk egy másik szerkesztővel ütközhet.


Remélem tudtok segíteni. :)



2017. máj. 22. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keresd fel a videoszerkesztők gyártóit, ők érdemben jobban ismerik a saját terméküket, és érdekükben is áll válaszolni!
2017. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha ezen kívül esetleg van szakmai ötlet, azt is szívesen meghallgatom.
2017. máj. 22. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy melyik két videószerkesztőről van szó, illetve hogy eredetiek-e.

Illetve azt is megkérdezném, hogy miért kell mind a kettő? Mi az a két (vagy több) dolog amit egyszerre nem tud egy videószerkesztő sem megoldani?

Ezek tudatában könnyebb lenne "szakmai ötleteket" adni.

2017. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Több szerkesztő program is van a gépen, tehát pontosan nem tudom melyik a második program, de az biztos, hogy a Nero 16 Demo az, amelyik lefagy használat közben. Érdekes viszont, hogy az, amelyikkel elvileg ütközik működik rendesen.
2017. máj. 22. 12:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, fogalmad sincsen miért fagy a Nero, csak kitaláltad, hogy "biztos ezért". Jó, így legalább tudjuk, hogy valójában a nulláról indulunk.
2017. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy nem tudom miért fagy le a Nero, de NEM kitaláltam, hanem próbálom leszűkíteni a problémát, majd megoldást keresni.

Ha elolvastad a kérdésemet, akkor azt is láthattad, hogy milyen műveleteket próbáltunk ki, hogy megoldjuk a kérdést.

Én nem vagyok informatikus, hanem Matek-Fizika szakos voltam az egyetemen, ezért ne várd, hogy minden kérdésedre tudom a választ, hisz pont ezért tettem fel neked a kérdést.

Ne értsd félre, köszönöm a válaszaidat, de én a problémára koncentrálnék és ebben kérek segítséget.

Kérdezz bármit és ha tudok válaszolok.

De ne haragudj, ha esetleg nem értesz hozzá vagy nem vagy szakavatott, akkor ne vitatkozzunk.

2017. máj. 22. 13:51
 7/11 A kérdező kommentje:

Remélem nem sértettelek meg a kommentemmel, csak már nagyon dühít ez a probléma és nincs egy normális szakember, aki segítene, nem pedig kötekedne ezen a fórumon.

Én sok elektronikai fórumon jelen voltam és segítek a távjavításban (is), de úgy látom itt a "kollégák" nem igazán segítenek. Szóval ne vedd magadra.

2017. máj. 22. 13:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy segít e a probléma megoldásában, de előfordult olyan is -a kolléga nem rég jelzett vissza-, hogy a PC bekapcsolása után nem idított semmit csak kizárólag a Nero-t és ekkor is lefagyott teljesen (nem csak a Nero,hanem a rendszer is).
2017. máj. 22. 14:07
 9/11 anonim ***** válasza:

De miért nem hívsz egy szakembert, hogy oldja meg problémát, ha saját magad is beismered, h nem értesz hozzá?

Ezenkívül semmi információt nem mondtál azon kívül, hogy "lefagy".

Hívj egy szakembert, h nézze meg konkrétan a problémát és orvosolja! Avagy írj a software supportjának, h bugos a termékük.

2017. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rendben, maradok szakembernél.

Köszi a hozzászólásokat.


Üdv.

2017. máj. 22. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!