Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért Torrenteztek? Szerintete...

Miért Torrenteztek? Szerintetek jó dolog?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 15:13
 1/10 s55 ***** válasza:

Azért torrentezek, mert szinte minden digitális tartalom elérhető ilyen formában, ingyenesen (ha támogatni szeretnéd a készítőket, akkor inkább vedd meg a játékot, vagy donatelj). Továbbá nagyon gyors tud lenni megfelelő nettel, 10-12 MB/s sem lehetetlen.

Alapvetően jó dolognak tartom, a kalózkodás visszaszorítását nem a torrentezés korlátozásával/tiltásával kéne elérni.

2017. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintétlen akarnék lenni, egy egész kis esszét ide tudnék rittyenteni, hogy miért csinálom, és miért jó. De valójában a beleszarás általános értékű alapelveit követem, ahogy mindenki más is. Azért torrentezek, mert ingyen van, nekem hasznomra válik, és nem büntetnek meg érte. Ezen alapelv mentén nem is lehet megítélni, jó-e vagy sem. Van, akinek hasznára van, van, akinek kárára.
2017. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2017. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
megszokásból. jó.
2017. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Játékot\szoftver azért hogy ki tudjam próbálni, ha tetszett sem feltétlen veszem meg teljes áron, de előbb-utóbb mindenre beruházok amivel jól szórakoztam\amivel dolgozok(egyetlen kivétel a 3ds max, hobbi fejlesztőként használom, ilyen felhasználás mellett nem ér meg havi 250 eurót - Unity, Substance Live és Adobe előfizetésem együtt nincs $100 havonta, az még teljesen vállalható kategória). Persze lehet érvelni azzal, hogy van olcsó Maya, meg ingyenes Blender, de az a helyzet, hogy már 10 éve használok maxet, és az árazást leszámítva semmi gondom vele. Filmet\zenét azért mert hidegen hagy a film\zeneipar, ha máról holnapra megszűnik mert letöltök egy justin bieber számot nekem tök mindegy.
2017. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kizárólag sorozatokat torrentezek, mert a legtöbbjük el sem jut a magyar tévékbe vagy üzletekbe (DVD vagy Blu-ray), ha le is adják őket, nem tudok igazodni a műsoridőhöz. A Netflixen pedig nincs fent minden.

Szoftvereket csak eredetiben veszek, zenére ott a Spotify.

2017. máj. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Proca válasza:
58%

Mert csóró Magyar vagyok, és ez egyenlőre gyógyíthatatlan betegség.

Ha majd megtalálják a gyógymódot leszokok róla.

2017. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
#7: Én ebből rengeteg tanulással és munkával gyógyultam ki. Te mit tettél az elmúlt egy évben, hogy javuljon a helyzeted?
2017. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

90% azért,mert ingyen jut hozzá,amihez akar.Persze nem számolnak a tényleges vírus veszéllyel.Bármikor zombivá tehetik a gépüket,aztán nem értik miért lassul és járnak a meghajtók folyamatosan.


Ha arra használnák,amire kitalálták (legális tartalmak megosztása,úgy hogy a szervereket tehermentesítsék),nem volna rossz dolog.

Én már egy jó ideje nem torrentezek,még nem jogtiszta szoftver sincs a gépemen.

2017. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog a torrent, bár mondjuk a Piratebay-jel már megjártam egy párszor (vírusos lett a gép, de mindig le tudtam szedni).


Ennek ellenére én mindig a Piratebay-ről töltök le zenéket (én ugyanis mindig teljes diszkográfiákat szedek le). Sorozatokat egyenlőre még nem töltök le rendszeresen (eddig csak a Rick and Morty évadjait szedtem le).

2017. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!