Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Film Adatbázis készítő program...

Laxli kérdése:

Film Adatbázis készítő programot keresek. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudnátok nekem filmadatbázis készítő programot ajánlani a következő opciókkal?


-Merevlemezről beszkennelt filmjeim autómatikus online MAGYAR nyelven (pl.: Magyar nyelvű leírás), adatainak-borító képének keresése, letöltése

-Film keresésnél szűrhetőség: címre, színészre, méretre, felbontásra, stb..

-Az elkészült külön adatbázis fájl kimentése, hordozható állapotra



2017. máj. 29. 21:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Még egy fontos megjegyzés! Windows 8.1 x64 fut a gépen
2017. máj. 29. 21:58
 2/8 anonim ***** válasza:

WTF!?!?


"Merevlemezről beszkennelt filmjeim" !?!?

Merevlemezen tárolt filmekről szeretnél egy listát?


"autómatikus online MAGYAR nyelven (pl.: Magyar nyelvű leírás)" !?!?

Video neve alapján próbáljon össze vadászni pl. port.hu -ról valami információt, mint leírás, író, szerpelő... !?


Szerintem már itt elbukik az ötlet, mert automatikusan nem fogja pontosan megmondani hogy az melyik film, ha csak azt nézzük hogy "A kör" abból is van vagy 3 már, aminek ez a címe, arról nem is beszélve, ha pl. valami elvan írva, vagy nem teljes, nem magyar nyelven van a címe megadva...

2017. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legjobb az EMM (Ember Media Manager). Én nem használom magyar fájlnevekkel, nem tudom mennyire jók és pontosak úgy a találatok.

[link]

2017. máj. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából semmi WTF dolog nincs ebben az egészben, ahogy beállítod, igaz, ilyet eddig nem találtam, és annyiban igazad van, hogy az automatikus keresést nem írtam körbe rendesen, mert csupán arra gondoltam alatta, hogy álljon neki a szerencsecsomag, és kérdezzen mindegyik találatkor, illetve mutassa a talált lehetőségek közül, melyik szimpi nekem. Tehát, szedtem le hasonlót, épp csak minden egyes fájlnál meg kell bökni, hogy keressen online. Képzeld: -mire keres, és talál is.... :D


Na de a bökkenő, a külföldi nyelvű filmleírásokon van, ebből magyart jobb szeretnék, mert ugyan be lehet illeszteni netről saját kimásolt szövegeket, de ugye ez közel 400 film esetében, nem kicsit uncsi meló lenne..

A másik bajom az általam talált programmal, hogy nagyon szutyi képeket szedett le hozzájuk, és a cserére valahogy nem is nagyon jövök rá.


Magyarul, nem UFO a kérdés, épp csak kemény dió, ami persze ettől még lehet, hogy bukovári, mert EZEK így együt egy programban nem lesznek meg sajna.


(Programozónak kellett volna mennem, tuti mindent magamnak csinálnék meg....) :)

2017. máj. 30. 07:16
 5/8 A kérdező kommentje:

Most olvastalak "első hozzászóló" újra.... :)


Látom imádod az embereket fölényes stílusban leoltani, rögtön ezzel is kezded, látom belekötöttél a szkennelés szóba... ;) -amit amúgy nem egy program használ, hasonló tevékenysége közepette, így néha én is ezt használom, főleg, ha épp az a program írta ezt ki, amit utoljára pont e tevékenységre bírtam, hogy LISTÁT KÉSZÍTSEK A FÁJLJAIMRÓL... :D


De amúgy nagyon köszönöm a konstruktív, segítő magatartásod, és kimerítően érdekes válaszod! :D

Szép napot neked is! ;)

2017. máj. 30. 07:25
 6/8 A kérdező kommentje:

Második válaszadó:

Nagyon köszi a válaszod, tetszik, több szempontból is jobbnak tűnik, mint amit én találtam eddig, de ahogy te is írtad, nekem nem az igazi ez sem, persze azért próbálkozok vele, hátha valamire jó lesz! ;)


Köszi!!!

2017. máj. 30. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz ilyen programot, én szívesen lefejlesztem neked.
2017. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elhiszem, és köszönöm a segítő készséged, de egyszerű itthonra való eszköz lenne nekem ez, és én is csak egy egyszerű halandó volnék. Ergo, erre nem igen van zsetonom. :D

De még egyszer köszönöm! ;)

2017. máj. 30. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!