Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox vagy bármely másik...

Pszicho88 kérdése:

Firefox vagy bármely másik böngészőhöz van letölthető ActiveX bővítmény?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Internet Explorer a legegyszerűbb.

Biztosan van Firefoxra addon. A kérdés az, hogy támogatott-e a mostani verzió, és ha véletlenül igen, akkor meddig lesz az.

2017. jún. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hominida ***** válasza:
Pszicho88, én nem értem a kérdést. Az ActiveX bővítmények, amennyire én tudom, windowsos fejlesztőrendszerekben használható objektumkönyvtárak, meghatározott céllal és mozgástérrel. Ha te is erről beszélsz, akkor mi lenne a célod egy ilyen bővítménnyel?
2017. jún. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom valami archaikus céges weboldal használata a cél, vagy valami hasonló.
2017. jún. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami régi weboldalt szeretnél elérni Linux vagy OSX alól?


Régen valamilyen szinten támogatta a Firefox, ha jól tudom, akkor már nem. Ha meg tudod tenni, akkor talán jobb lenne IE alól, ha más nem, akkor virtuális gépről.


Innen tölthetsz le ingyen virtuális gépet IE tesztelésre: [link]

2017. jún. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ennyire nem bonyolult dologra használnám.

Van egy weboldal, ahová regisztrálni szeretnék. A regisztráció során be kellene jönnie egy captcha kódnak, de nem jön be, és amíg nem jön be, addig nem lehetséges a regisztráció.

Talán nem jó helyen tapogatózok, de erre gondoltam.


Eddig egyetlenegy böngészőből sikerült megjeleníttetni a captcha -t és az az Internet Explorer volt, azon verzió, ami a Win 7 -hez alapból telepítve van a gépen.

Ez a captcha egy felugró ablaknak minősült és azután vált láthatóvá, hogy engedélyeztem a felugró ablakokat.


Firefox és Opera esetén is engedélyeztem a felugró ablakokat, mégsem volt látható a captcha.

2017. jún. 1. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!