Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Igaz, hogy Windows 10 néha...

Igaz, hogy Windows 10 néha töröl file-okat?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat , hogy amikor jött az update Windows 10-re akkor valakinek 200 gigányi adatja elveszett ez miatt , a Win10 rá se kérdezett , hogy akar-e frissíteni , nem is figyelmeztette , mostanában is van ez , mármint , hogy rá se kérdez arra hogy akarsz-e updatelni? Vagy nyugottan válthatok?

2017. jún. 1. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy csak úgy képedbe nyomja a frissítéseket, és meg se kérdezi hogy akarod e telepíteni. Olyat nem tapasztaltam hogy adatokat törölt volna. Bár én amilyen gyorsan lehetett, olyan gyorsan szedtem lefele. Inkább 8.1 vagy valamelyik linux terjesztés. Legalábbis ez a szerény véleményem.
2017. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ,egyébként (nem akarok linkelni mert egyszer már kapott a fejem miatta) ha esetleg jöbban érdekel(kétlem) akkor ezt egy fleX nevű youtbostól windows 10 rant című videóban hallottam
2017. jún. 1. 14:18
 3/7 Derwer ***** válasza:
100%

User fájlt sose fog törölni a windows. Max ha teljesen alap helyzetbe állítod, de akkor azt nagyon kiemeli.

A win10 sajnos agresszívan frissít, ez sajnos igaz.

2017. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Takysoft ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint jobban jársz, ha frissen telepíted a Windows-od... a frissítettekkel vannak gondok néha, főleg sebességben.


De törölgetésről még nem hallottam.

2017. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,megpróbálom
2017. jún. 1. 17:31
 6/7 anonim válasza:
Ezt tuti Flex videójába láttad xdd
2017. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen :D
2017. jún. 2. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!