Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Anno letöltöttem a Windows...

Anno letöltöttem a Windows 10-et legálisan, de nem telepítettem, most amit letöltöttem azt feltehetem-e és feltudom -e tenni legálisan?

Figyelt kérdés
Előtte telepítettem az asztali gépre a Win7-et és nem szerettem volna lecserélni egy ismeretlenre ezért mikor értesítettek,hogy letölthetem a win10-et,letöltöttem de nem telepítettem. A laptopomra pedig mindig hibakódot írt ki a telepítés előtt,oda azért nem tudtam feltenni,pedig szerettem volna a Win8-at lecserélni ami eredeti a félre értések elkerülése végett.

2017. jún. 2. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy ha pénz költés nélkül akarsz legális dolgot csinálni, akkor: Linux (pl.: Ubuntu 16.04 LTS)

2017. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de az angol nem erősségem. De akkor gondolom,hogy nem. :(
2017. jún. 2. 09:46
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Annak ellenére, hogy már rég lejárt ez az ingyenes frissítési promóció ideje, még mindig tudsz ingyen frissíteni. Csak a Microsoft nem veri nagy dobra.


Íme: [link]


De tapasztalatom szerint, ez a fenti link se kell. Csak egyszerűen leszedsz valahonnan egy Windows 10 multiple editions iso -t (ajánlott a legújabb 1703 -as), elindítod és ráfrissíted. Utána ugyan úgy aktivált Windows 10 -ed lesz.

2017. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. jún. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!