Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a számítógépemhez volt...

Ha a számítógépemhez volt eredeti Windows Vista (termékkulcsos matrica az oldalán), de én nem legális Windows XP-t telepítettem rá akkor lehet belőle valami problémám?

Figyelt kérdés
A Vista elég rosszul működött, feltelepítettem a Win 7-et, de mivel gyenge gép még a filmek is laggoltak, ezért döntöttem az XP mellett, ami eddig tökéletesen működik.

2017. máj. 19. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Tarkónlövéssel kivégeznek, ha megtudják.
2017. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jogi szemszögből nézzük, akkor nem az XP-re van licenszed, hanem egy másik termékre, szóval nem legálisan használod. Valójában ez nem hiszem, hogy bárkit is érdekelni fog, nem hiszem, hogy tartanod kell jogi bármilyen következménytől.


Informatikai szemszögből igen, az XP egy régi, nem támogatott rendszer, tele van biztonsági résekkel, interneten keresztül bármilyen script kiddie fel tudja törni a géped, ha vásárolsz online, ellophatják a bankkártya adataid, jelszavaid stb.

Talán érdemes lenne felraknod egy Win10-et, állítólag régi Pentium 4-es gépeken is használhatóan elfut, gyorsabb rajtuk, mint a Win7.

2017. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

"állítólag régi Pentium 4-es gépeken is használhatóan elfut, gyorsabb rajtuk, mint a Win7"


A Pentium 4 processzorok jó része nem is kompatibilis a Windows 10 -el. Az viszont igaz, hogy a gépigénye nem nagyobb a Windows 7 -nél.

2017. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!