Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ben téma képeket...

Windows 10-ben téma képeket hogyan lehet lementeni?

Figyelt kérdés
Win 10-ben egy win témának a képeit szeretném lementeni és betenni egy másik témába.
2017. jún. 3. 00:48
 1/7 AntZ ***** válasza:

Letöltesz egy témát, és telepíted:

[link]


c:\Users\XXX\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes\ ◄◄ itt találod meg, az X-ek helyén a felhasználó neved. (Az appdata mappa alpból rejtett, erre vigyázz.)

Találsz benne egy mappát, és egy .theme fájlt. A mappában vannak a képek, azokat cseréld le, majd ►► Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Személyre szabás ►► kijelölöd a modosított témát, és a téma mentése.

2017. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.A mappát megtaláltam,de a vezérlőpulton belül nekem nincs az amit írtál.Nem találom a"minden vezérlőpult elem" részt :S
2017. jún. 7. 04:50
 3/7 AntZ ***** válasza:
Nem-e? Na lássuk: gépház ►► személyre szabás ►► témák ►► témabeállítások ◄◄ és voilà, már ott is vagy. Ott találod a nem mentett témát, amiben a képeid vannak, azt mentsd el. :)
2017. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg van,de most hiába mentem el a témát azok a képek amiket betettem nem jeleníti meg háttérként.
2017. jún. 8. 01:01
 5/7 AntZ ***** válasza:

„Találsz benne egy mappát, és egy .theme fájlt. A mappában vannak a képek, azokat cseréld le, majd ►► Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Személyre szabás ►► kijelölöd a modosított témát, és a téma mentése."

Nekem ez működik. Lecseréltem a képeket, és már azok a képek jelentek meg háttérképként, és el is tudtam menteni.

2017. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 AntZ ***** válasza:
2017. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült köszi
2017. jún. 13. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!