Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a megoldás a 0xc00014...

Mi lehet a megoldás a 0xc000142-es hibakódra egy alkalmazás elindításakor (ha korábban már jól működött) és Windows 7-en és Windows 10-en egyaránt előjön?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!!!
2017. jún. 3. 16:19
 1/2 A kérdező kommentje:

Sajnos neten nem találtam megoldást, ez bármilyen alkalmazás .exe-jénél előjöhet úgy olvastam. Szóval ha működött valami akkor később már nem biztos, hogy működhet.


Nem hinném, hogy Visual C++ vagy . NET keretrendszerbeli hiba lenne, mert azokból a legfrissebbek vannak fenn (2005-20008-2010-2012-2013-2015) a .Net keretrendszerből, pedig a 4.7

2017. jún. 3. 16:23
 2/2 AntZ ***** válasza:

Itt azt írják, futtasd az sfc /scannow parancsot:

[link]

Én kiegészíteném ezzel - csökkentett módban rendszergazdai parancssorba (windows gomb + X), másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:

sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Utána indítsd újra a gépet.

2017. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!