Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb youtube...

Melyik a legjobb youtube letöltő program?

Figyelt kérdés

Olyan kéne ami mp3-ra is tud konvertálni.

És ne csak egy google linket másoljatok be, én is találtam egy csomót. Olyan kell, ami nem vírusos, jól működik és nem írja bele a saját reklámját a hangfájlba.



2017. jún. 8. 16:00
 1/5 anonim válasza:

Freemake. Csak a videókban a legvégére teszi be a logóját, de a hangfájlokba nem rakja bele, gtaba is így raktam be zenéket. Teljesen jó program sokat tud és ingyenes :)


Ui.: Freemake Video Convertert használom a Freemake Video Downloadert nem próbáltam hogy ott is ilyen.

2017. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
minden vágyadat kielégíti: [link]
2017. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a Freemake Youtube to mp3 Boom nem tud több óra hosszú videókat mp3-á alakítani.
2017. jún. 9. 22:10
 4/5 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok.

Én 2 órás videót csináltam mp3-ra youtubról ezzel a programmal, ennél több órásat nem próbáltam. Ha te ennél kevesebbet nem tudtál, akkor valószínűleg valami rosszul van beállítva. De lehet hogy van valami limit milyen hosszú lehet, ezt nem tudom :/

2017. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van a www.youtube.com nevű oldal. Ha a "you" szócska elé bebiggyeszted, hogy "conv" (tehát www.convyoutube.com) akkor kihoz egy normális oldalt ami nem vírusos, és rendesen le lehet tölteni mindenfélét a youtuberól mp3 illetve mp4 formátumban is.
2017. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!