Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem ismertek a MoBiMouse-hoz...

Nem ismertek a MoBiMouse-hoz hasonló programot?

Figyelt kérdés

Próbáltam azokat a verziókat, amiket ncore-ról lehet letölteni, de régiek már, és nemigen működnek, meg mindenféle fontpackeket töltenek le, amitől megváltozik minden betűtípus mindenhol, és ez eléggé idegesítő, és még így se működik..

Szóval valami ehhez hasonló kéne, ami olyan elven működik, hogy ráviszem a kurzort a szóra, és kiírja a jelentését.



#szoftver #nyelvtanulás #angol #angol nyelvtanulás #nyelvtanulós program #nyelvtanulós alkalmazás #nyelvtanulós szoftver
2017. jún. 9. 13:38
1 2
 1/14 DjImipapa ***** válasza:
Néha beindítom a portable verziót, nálam semmiféle betűizét soha nem okozott!!!:)
2017. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

* StarDict: [link]

* GoldenDict: [link]

* Lingoes: [link]

2017. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csekkolom a linkeket.
2017. jún. 11. 12:55
 4/14 A kérdező kommentje:
Bevallom, nem igazán működtek ezek a programok, legalábbis nem egészen ilyenre gondoltam.. szóval várom a további javaslatokat!
2017. jún. 19. 15:46
 5/14 DjImipapa ***** válasza:
100%
Portable, mint írtam, az nem hasonló, de pont az!!!:) amménemjó?
2017. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy az nagyjából ugyanaz, amiket én is próbáltam, és csak azért írsz, mert nálad működik.. ncore-on ami fent van háromféle verzió, azokat próbáltam, egyik se működött normálisan..


Pont most próbáltam egy portable verziót, 2007-es volt a legfrissebb verzió, amit találtam, de ahogy látom ez ugyanaz, mint ami ncore-on is fentvan, nem akarom, hogy megváltoztassa a betűtípusokat az egész gépen.. szóval egyelőre nem vagyok előrébb semmivel.. ha tudsz linkelni vagy küldeni olyan verziót, ami nem csinálja ezt, az jó volna.

2017. jún. 20. 18:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Olyan is jó, ami csak böngészőben működik, most olvasom, hogy van olyan is, amúgyis csak a neten lévő szövegek olvasása közben használnám, szóval ilyet is ajánlhattok :d
2017. jún. 20. 18:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Firefoxhoz:

* [link]

* [link]

* [link]

satöbbi: [link]


Google Chromehoz:

* [link]

* [link]

satöbbi: [link]

2017. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 DjImipapa ***** válasza:
Az, hogy itt ne változik semmi, csak teszi a dolgát, nem jelenti azt, hogy ott se fog:( Lehet valami a géppel, ami miatt olyat tesz a program, amit nem kéne....Ami nálam leledzik: Mobimause PLUS, 2006-os
2017. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 DjImipapa ***** válasza:

És ígyen működik:

[link]

2017. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!