Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem ismertek a MoBiMouse-hoz...

Nem ismertek a MoBiMouse-hoz hasonló programot?

Figyelt kérdés

Próbáltam azokat a verziókat, amiket ncore-ról lehet letölteni, de régiek már, és nemigen működnek, meg mindenféle fontpackeket töltenek le, amitől megváltozik minden betűtípus mindenhol, és ez eléggé idegesítő, és még így se működik..

Szóval valami ehhez hasonló kéne, ami olyan elven működik, hogy ráviszem a kurzort a szóra, és kiírja a jelentését.



#szoftver #nyelvtanulás #angol #angol nyelvtanulás #nyelvtanulós program #nyelvtanulós alkalmazás #nyelvtanulós szoftver
2017. jún. 9. 13:38
1 2
 11/14 DjImipapa ***** válasza:
Jobban megnézve, a mobimause beállításainál van olyan, hogy betűtípusok beállítása....lehetséges avval kéne valamit kezdened!!!:)
2017. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hú, holnap megnézem ezeket, köszi srácok!
2017. jún. 21. 01:19
 13/14 A kérdező kommentje:

Na, megnéztem őket, én ugyan Operát használok, de a második kiegészítő, amit kipróbáltam, az úgy néz ki egyelőre, hogy be is válik. Ez egyben a második legtöbbet letöltött is. Az elsővel az volt a bajom, hogy egy az egyben lefordította az egész oldalt és nem láttam az eredeti szöveget, ami pont amiatt nem jó, mert én nyelvet akarok tanulni, nem pedig lustaságból és teljes tudatlanságból akarom magyarul olvasni az angol nyelvű oldalakat. Szóval Operára a Translator nevű bővítményt kezdtem el használni, amit könnyedén elérek a toolbarból, és amit kijelölök vele, azt fordítja le a jobb felső sarokban lebegő kis ablakban, úgyhogy szerintem ezzel elleszek, mobimouse-zal már nem szórakozok, pláne nem a frontpackekkel stb., főleg, hogy amúgyis csak böngészőben olvasásra kell egy mobilisabb és interaktívabb fordító, mint mondjuk egy sima google translate vagy társai.

Köszi mégegyszer a segítséget, külön a 8-as kommentelőnek, hogy felhívta rá a figyelmem, hogy böngésző bővítményekben is érdemes ilyesmit keresni, nekem meg se fordult a fejemben, hogy a böngészőn belül lehet letölteni ilyet, pláne használhatót. Megy mindenkinek a like.

2017. jún. 21. 13:36
 14/14 törzsmókus válasza:
0%
mi lenne, ha esetleg tört verzió helyett kifizetnéd a szoftvert, amit használsz, és akkor kapnál hozzá rendes supportot a gyártótól?
2021. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!