Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy programnak a mellékfájljai...

Egy programnak a mellékfájljai rossz formátumba vannak és nem megy a program. Megoldás?

Figyelt kérdés

Röviden a story hogy egy programnak megvolt a sourcekódja és megnéztem visual studioba és ezért minden mellékfájl olyan formátumba került, erre letöröltem a visualt és megnyitottam notepaddal azokat és továbbra se futott a program. Ezelőtt futott rendesen, van vmi megoldás erre?

Vagy vmi olyan program ami minden fájlt rendes formátumba nyitja meg??


Válaszokat előre is köszönöm. :)



2017. jún. 10. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

"és megnéztem visual studioba és ezért minden mellékfájl olyan formátumba került"

Attól, hogy megnézed a forráskódot VS-val, attól még nem változik más fájloknak a kiterjesztése.

Szóval nem igazán értem, hogy mit akarsz.

2017. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
figyelj én nem vagyok nagy zseni, csak annyit láttam hogy pl a cs fálj helyett vmi Visualos szöveget írt
2017. jún. 10. 08:52
 3/6 A kérdező kommentje:
2017. jún. 10. 09:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó formátumba kell hozni azokat.
2017. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A cs go hackes jp anyádat :D

Jó hamar bannolni fognak a játékból.

2017. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben a videóban egyetlen source file sem látszik, csak egy kész dll. Biztos ezt a videot akartad linkelni?
2017. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!