Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 10 nyitóképernyőjén...

Miramare4 kérdése:

A Windows 10 nyitóképernyőjén levő fotót (alvó állapot után megjelenő fotó) hogyan lehet elkergetni, lecserélni?

Figyelt kérdés
Ha ráklikkelek a "Tetszik?" kérdés alatt arra, hogy "Nem tetszik", akkor lecserélődik a kép - ez a rendes működés. A laptopomon kb. 10 nappal ezelőtt ráklikkeltem, nem tetszett. Azóta nem tudom sehogy elkergetni: egy sziklás táj, vörös és szürke sziklákkal, görgetegekkel: pont olyan mint egy csomó marhahús-darab, ami éppen romlik és penészedik. Egész ijesztően ronda. Segítsetek!

#Win10 nyitókép #Windows kéretlen szolgáltatások #alvó állapot utáni fotó
2017. jún. 10. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Gépház - személyre szabás - zárolási képernyő.
2017. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1/1 - Köszönöm, működött, legalábbis eltűnt a penészes marhahús. Vajon ezt a funkciót miért nem lehet elérni a Vezérlőpult Megjelenés és személyes beállítások menüpontjában? A Vezérlőpult keresőjébe is hiába írtam be, hogy Zárolási képernyő, 0 találatot jelzett. Szóval köszi, üdv.M.
2017. jún. 11. 12:51
 3/3 A kérdező kommentje:
# 1/1: Azt hiszem, rájöttem arra, hogy miért nem érem el a vezérlőpultról a zárolási képernyőt. A laptopomon Win7-ről van frissítve a 10-es. A vezérlőpult meg a sajátgép ikon valszeg a win7 funkciókat képes csak kezelni, ez a zárolási képernyő-dolog pedig csak win10 funkció. Lehet?
2017. jún. 12. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!