Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy Windowsban mitől fagy be egy program?

Figyelt kérdés

Nem véletlen a megfogalmazás, nem kifagy. Ugyanis ekkor bezárná a Windows és AppCrashView vagy Eseménynapló tartalmazná a leállás okát.


Egész egyszerűen annyi történik, hogy egy adott program ablakos módban fut, hiba nélkül. Viszont ha ablakot váltkor és visszamegyek van, hogy befagy, ma például képmetszőt nyitottam és kész, vége. Fontos tudni, hogy ilyenkor nem valamiféle -pause- történik, ugyan is semmiféle funkciógombra, kattintásra, semmire nem reagál, viszont nem is lép ki. Áll, feladatkezelőben sem írja a Folyamatoknál, hogy (Nem válaszol) viszont ha a Részletek fülre megyek akkor az állapot oszlopban már írja, de ugyan úgy be van töltve, mivel a Memóriát foglalja. Olyan is volt már, hogy a Windows magától bezárta mindenféle hibaüzenet és eseménynaplózás nélkül. Gondolom a program a ludas, de lehet a Windows 10 el nem szeretik egymást, pedig folyamatos frissítés van és elvileg kompatibilis, lehet korábbi Windowssal ezt nem csinálná, de nem akarok visszatérni mondjuk 8.1 re emiatt. Interneten angolul mindenféle fórumot összeolvasva nem találtam konkrétan ezt a hibát, szóval itt van hiba a rendszerben.


Csupán annyi lenne a kérdés, hogy nincs valami opció arra, hogy részletesebben figyelni lehessen, hogy mi a bánat történik a programmal akkor amikor ezt a különös dolgot csinálja és legalább valamilyen úton el tudjak indulni ? A Windows 10 teljes újratelepítése nem segít, ezt már próbáltam.



2016. nov. 16. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy debuggert rátolhatsz, de nem hiszem, hogy megéri az energiabefektetést. Inkább keress a fagyós proggira valami működő alternatívát!
2016. nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik ez a fagyós progi?
2016. nov. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen korábbi win verziókon még jól futó autóba épített kamera programja meg egyebek futtatási biztonságánál nagyon segített az, hogy a parancsikonra jobbklikkel ráklikkelve kompatibilitási módot lehet választani. Általában XP-t kértem és a fagyogatás megszűnt.
2016. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Igen, köszönöm én is most próbálgatom az előző Windows módokban indítást.


Direkt nem írtam, hogy milyen programról van szó, mert szerintem egész GYIK felhasználói köréből max 10 ember ismeri, de ők sem informatikusok.

2016. nov. 17. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!