Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a merevlemezem megmaradt...

Ha a merevlemezem megmaradt és új gépet szeretnék összerakni akkor muszáj újra tenni a gépet?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy eladtam az előző gépemet és megmarad belőle a vinyó amint win10 op rendszer van. Ha uj gépet raknék össze akkor a újrakellene rakni a gépet vagy magának megváltoztatja a gép tulajdonásgait pl hogy milyen proci van benne stb

2017. jún. 11. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Új alaplap végett kell főleg.
2017. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
belerakod a vinyót és szépen be fog bootolni a rendszered, a win 10 már elintéz mindent.
2017. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Windowsoknál erősen ajánlott az újratelepítés - de persze vannak esetek, pl ha nem radikálisan más chipsetű-architektúrájú dolgokra cserélsz-akkor kibírja a régi rendszer az "új környezetet" kékhalál-mentes indítással - de még ígyis számolni kell az újraaktiválással, új licenccel!

Csak Linux verzióknál nem kell újratenni a rendszert, az jobban tud alkalmazkodni a környezeti változásokhoz!

2017. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 én fm1 foglalatról váltottam am4-re szerintem elég radikálisnak számít, és gond nélkül használtam tovább hiba nélkül igaz kb egy hét múlva újra raktam a rendszert, mert jobban szeretem ha friss.
2017. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát am3+ foglalatról váltok majd lga1151 foglalatra.Tuti újra kell rakni szerintem de azért rákérdeztem mert a gta 5 öt felrakni kb egy nap azon meg már rajta van
2017. jún. 11. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!