Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A "geni" családfa-készítő...

Spectator kérdése:

A "geni" családfa-készítő program adatlapjain mit jelent a számos helyen beszúrt <Privat> megjegyzés?

Figyelt kérdés
Nem találok Manual-t a programhoz. A Privat szó magyar jelentését természetesen ismerem, de ez itt valamire utal. Most ismerkedem az egésszel.

2017. jún. 11. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom én azt, hogy azt más nem láthatja...

Ajánlom inkább a myheritage-t, tud magyarul ugyan az ingyenes részénél meg van szabva hány ember lehet a családfán, de ott is több száz, viszont van hozzá akár offline módban is használható program windows-ra, ahol már nincs megszabva, hány ember lehet a családfán, ebben elkészített családfát szinkronizálni is tudod az oldallal, így a myheritage online adatbázisába is felöltheted a családfádat, de akár ki is mentheted az adatbázist file-ba, szóval több lehetőség is van a biztonsági mentésre.

Ezen kívül használom még a familysearch webes családfa szerkesztőjét, ezt azért, mert itt ingyenes adatbázishoz lehet hozzáférni és azzal összekapcsolni a személyeket, ill. mások is ingyen hozzáférhetnek az én családfámhoz, ha esetleg van közös rokon.

2017. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Régi a kérdés, de azért válaszolok. Bár gondolom, azóta már bőven rájöttél, mi hogy működik. :D Az oldal eleve privátnak jelöl mindenkit, aki élőként szerepel a családfán, élő személyek profilját soha nem engedi publikussá tenni. Illetve lehetőség van elhunyt személy profilját is priváttá tenni, ha például nem akarod, hogy bárki láthassa, bárki rákereshessen. Nekem is vannak olyan, a közelmúltban elhunyt rokonok a fán, akiknek priváttá tettem a profilját. Így csak én látom őket, vagy még azok láthatják, akiket meghívtál az oldaladra.
2021. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!