Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom eladni a Steam-es...

Bodocka98 kérdése:

Hogyan tudom eladni a Steam-es játékomat?

Figyelt kérdés
Egy pc-áruházban vettem de nem tudom eladni mert az accountomon nem vettem meg semmit :( Hogyan tudom maskent eladni hogy steamen legyen meg a pénz? ( A Call of Duty Black Ops 2 -ről van szó!!)Ui: De steam-es kóddal kellett aktivalni!

#steamsell
2017. jún. 12. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet eladni a már aktivált játékokat mert az végleg a profilodhoz került társításra. Még csak elcserélni sem lehet más játékra.

Ennek nincs köze ahhoz hogy 0. szintű a steam profilod, mert a rajta lévő játékok nem ruházhatóak át más felhasználóra.

2017. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiókkal együtt, de mivel a Valve ezt tiltja, és ha tudomására jut, akkor lekapcsolja a fiókot, ha eladod anélkül, hogy erre a másik figyelmét felvívnád, akkor csalást követsz el, aminek büntetőjogi következménye lehet.
2017. jún. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!