Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítés hiba, mi...

Windows telepítés hiba, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Most vettem egy MSI B250 PC Mate alaplapot és vele egy Intel G4560-as procit, viszont a windowst sehogyan sem sikerül újratelepítenem.

Pendriveról szeretném felrakni, mivel nincs CD meghajtóm. Eddig mindig a Windows 7 USB toolt használtam, soha nem volt semmi baj vele, de most nem engedi felrakni a rendszert.


Az alábbi hibát írta legelőször:

"Illesztőprogram betöltése:

Egy CD/DVD-meghajtó szükséges eszközillesztője hiányzik. Ha az illesztőprogram hajlékonylemezen, CD-n vagy DVD-n, illetve USB flash meghajtón található, helyezze be a lemezt vagy csatlakoztassa az eszközt most.


Megjegyzés: ha a Windows telepítési adathordozó CD/DVD-meghajtóban van, ennek a lépésnek az idejére eltávolíthatja."


Ha átdugtam a pendriv-ot egy másik USB csatlakozóba akkor pedig utána ezt a hibát írta:

"Nem található eszközillesztő. Győződjön meg arról, hogy a telepítési adathordozó tartalmazza a megfelelő illesztőprogramot, majd kattintson az OK gombra."


A pendriveot teszteltem másik gépemen, amin tökéletesen működik engedi újrarakni a rendszert semmi haosnló hibát nem ír.


Ha most próbálom meg feltelepíteni a windowst az új gép viszont lefagy a nyelvválasztó menünél. Nincs egér, billentyűzetre sem reagál.


Mi lehet a hiba? USB 2.0-ás portra dugtam a pendrivot.



2017. jún. 12. 18:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Windows 10-et simán fel lehetett rakni.
2017. jún. 15. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!