Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Mp3 Toolkit nevű programnál...

Az Mp3 Toolkit nevű programnál ha levágtam a zenét hogyan tudom úgy megcsinálni hogy halkujon a zene?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó program, őszintén megmondom. Az AtomixMP3 fényévekkel hasznosabb szerintem, ott lehet manuálisan halkítani, hangosítani, és mindenféle vagány effektet is belerakni (Flanger, Pan, Flippin' doubles, Compressor, Tremoló, Reverb, WaterSweep, visszhangeffektusok), és van tökjó átfedéses opciója is. A demó verzió teljes mértékben használható, csak 15 percenként dob ki egy regisztrációs ablakot.

Szerintem tégy vele egy próbát.

2017. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Ingyenes és nagyon apró MP3DirectCut is jó ilyesmire.

[link]


Beleklikkelsz a zenében egy pontra, majd a menüben (vagy Ctrl+F kombinációval):

Szerkesztés > Egyszerű áttűnés ehhez/ettől...

(Edit > Simple fade to/from...)

Ha az elejéhez van közelebb a kijelölt pont, akkor hangosít, ha a végéhez van közelebb akkor halkít.

Végül elmented.

Elvileg az a jó a programban, hogy csak a változásokat kódolja újra - a többi része a zenének változatlan marad.

2017. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Audacity

Hatás menüpont-Felkeverés/Lekeverés

Betöltöd az mp3-at, kijelölsz a végéből pár másodpercet és a fent említett menüpontból megnyomod a Lekeverést és a kijelölt rész fokozatosan el fog halkulni.

2017. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!