Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segitség! Attribútum segédprog...

Segitség! Attribútum segédprogram miatt 70% os proci használat? Amikor megnyitom a feladatkezelöt rögtön eltünik és megint 5% lesz a cpu használat?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni?
2017. jún. 13. 15:01
 1/6 Dongaben ***** válasza:
"Attribútum segédprogram"??? Mi a F...-hoz kell ilyen? Szerintem teljesen haszontalan, és, talán sikerült valami "X-art" is leszedni mellé...
2017. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hominida ***** válasza:
Használd a Process Explorert. A Tálcán levő diagramot is figyelheted, és visszanézheted az utolsó percet az egységekre bontott diagramon is. Azért esik le a processzorigény a Feladatkezelő megnyitásakor, mert attól a a problémás taszk a háttérbe kerül. Könyen lehet, hogy még nem tudod, hogy valójában mi lassít. Nem tudom, hogy mi ez az "attribútum segédprogram", de ha esetleg a lemezegységet faggatja folyamatosan, az lelassítja az egész rendszeredet.
2017. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Advance system care-el nézem és ott látszik hogy az attribútum segédprogram 50% ot eszik a procimból de ha megnyitom a feladatkezelöt eltünik és megint normális.

Esetleg le lehet tíltani? Nem tudom mi ez.

2017. jún. 14. 13:10
 4/6 Hominida ***** válasza:
Miért, nem te indítod?
2017. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem magátol bejön nem mindig de nagyon sűrűn.
2017. jún. 16. 10:08
 6/6 Hominida ***** válasza:
Az baj. Sajnos nem könnyű kideríteni, hogy vajon mi indítgatja el, és a gépednél kell ülni hozzá.
2017. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!