Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? Gta onlineban...

Mit csináljak? Gta onlineban egy moddertől kaptam 200 millió dollárt de úgye ma van az új update és mind eltűnt! Annak a pénznek már annyi? Vagy még lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk tedd össze a két kezed hogy csak a pénzt vették el és nem lőtték ki brébe a kulcsodat. 10 millió felett random ellenőrzik az accokat, ez a maximum amit normális játékkal hirtelen lehet keresni(ha minden heistet megcsinálsz ugyanazzal a bandával úgy hogy senki sem hal meg). Ha nem akarsz farmolni vegyél shark cardot, ha hackelsz(vagy ha felveszed a pénzt amit dobnak) azt kockáztatod hogy szó nélkül kivágnak és veheted meg újra a játékot.
2017. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is kaptam pénzeket modderektől, de én mindet elköltöttem. Befektettem ilyen CEO-s dolgokba, meg vettem pár új kocsit, így szerencsére azok megvannak. De ami maradt pénz, kb 4 millió, azt tőlem is elvették. Szerencsére csak a pénzt vették el.
2017. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!