Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows update probléma...

Windows update probléma megoldása?

Figyelt kérdés

windows 10 pro 64 bit rendszerem van, az update nem működik, azt írja hogy egyes beállításokat a szervezet elrejt, vagy kezel, és ha rámegyek a frissítések keresésére, akkor ezt írja: Nem sikerült telepíteni a frissítéseket, de később újból próbálkozunk. Ha nem szűnik meg a hiba, és megoldást keresne az interneten vagy az ügyfélszolgálathoz szeretne fordulni segítségért, a hibakódnak (0x80070006) hasznát veheti.


egyszer letiltottam az updatet a helyicsoportházirend-szerkesztőben de most nincs itt egy csomó beállítás, mint Pl.: automatikus frissítés ahol letiltottam. Most hogy kapcsoljam be?



2017. máj. 22. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja igen, és miután letiltottam utána egy hétre felraktam a creators updatet lehet emiatt nincs ott egy pár beállítás?
2017. máj. 22. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!