Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tovább? (értelmesebben...

Hogyan tovább? (értelmesebben lent)

Figyelt kérdés
Na szal. Letöltöttem torrent oldalról a Sims 2-t. Utorrentet használtam. És mikor végez az utorrent, mit kell csinálni hogy megnyissa a játékot? És hogyan?
2010. máj. 18. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A
2010. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, az első vagyok, csak hamar elküldtem a válasszt :)

Lennt az adatoknál van olyan fül, hogy "Általános". Görgesdd le az egeret és ott van, hogy "Mentés helye". Általában a Dokumentumok\Downloads mappába szokta menteni.

2010. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem. és onnan hogyan tovább? lejátsza már a játékot? :D
2010. máj. 18. 20:10
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 18. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen formátumban töltötted le a játékot. Ha sok tömörített fájlt töltöttél, akkor a legelsőt tömörítsd ki. pl Sims200.rar vagy 01, lényeg hogy az első legyen, neve teljesen mind1. Ha megvan kapsz egy általában ISO fájlt. Ha alapból egy ilyet töltöttél le, a kitömörítésre nincs szükség. Ezt az ISO fájlt kell egy programmal "olvasni". Például Daemon Tools.
2010. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Letöltöd a Daemon Tools-t, feltelepíted és jobb alsó sarokban a futó programoknál meg fogod találni az ikonját, egy kör benne egy villámmal.Jobb klikk, (ha magyar) Virtuális eszközök, és ott látsz 2 virtuális meghajtót. Katt az elsőre, válaszd ki a "Kép Csattolását" és be fog hozni egy ablakot. Keress rá arra az ISO fájl-ra amit letöltöttél, nyisd meg, várj egy kicsit és be fogja hozni a játék telepítő ablakát. Ez olyan mint ha az eredeti CD-t tetted volna be, csak ez egy virtuális CD :P. Telepítsd fel, add meg a kódot (ha nincs www.serials.ws -en találsz). Indítsd el. Ha elindul, jó szórakozást, ha CD-t kér Crackelned kell
2010. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában az összes letöltött játékot meg tudod így csinálni, remélem érthető voltam:)
2010. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyoon széépen köszönöm ;) :D
2010. máj. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!